Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg most ilyen hamar?

Miért jött meg most ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Nekem akinek mindig pontosan 28 napra szokott megjönni, most megjött a 21. napon. Mitől lehet ez? Ilyen még sosem fordult elő velem.
2010. okt. 16. 07:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem volt ilyen, szóval nem rendszertelen a menstruációd, akkor szerintem nincs ezzel gond. Nekem is előfordult már. Én is megijedtem ,de az orvos azt mondta nincs semmi baj, valószínű valami életmódváltozás miatt volt. (táplálkozás, stressz, valamilyen gyógyszerszedés, stb.)

DE!!! Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet valami komolyabb bajod is. Ha nem tapasztalsz semmilyen más tüneteket, ami eddig nem volt, akkor várj a következő hónapig, ha akkor már minden rendben lesz, valószínű nincs semmi bajod, de ha továbbra is rendszertelen, menj el orvoshoz. Illetve, ha nagyon aggódsz, most is elmehetsz majd, csak hogy megnyugodj. :D

2010. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!