Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell növekedése ehhez köthető?

A mell növekedése ehhez köthető?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy ha ekkora korban (13) melltartót hordunk, mindig, akkor nem fog tovább nőni a mellünk. Mert nekem most 75-80-as A van.És most még nem is akarok nagyobbat, bőven elég, de akkor már nem is fog nőni??
2010. okt. 14. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

ohh, ha nekem is olyan lenne, nekem szinte semmi sincs..

amúgy bocsi, de nem tudok a kérdésre vlaszolni, de szerintem ez hülyeség, ha kell hordani, hát hordj:)

14/L

2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Dehogynem. A melltartó nem függ össze a mell növekedésével, max ha nagyok a melleid, és nem hordasz melltartót, akkor idő előtt lógni fognak a melleid. Ennyi összefüggés van a két dolog között. Nem lehet megszabni, hogy mekkorák legyenek, max. műtéti beavatkozással.
2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ja, és 1 valamit elfelejtettem. Szerintetek hip-hop-hoz meg tesiórához kell sport melltartó?
2010. okt. 14. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre válaszolva: én tesire nem szoktam külön sport-melltartót hordani / ill. én top-ot hordok / de lehet, hogy kényelmesebb lenne.
2010. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát a sport melltartó azért jó, mert jobban tartja a mellet, így megintcsak a korai megereszkedést gátolja. A hip-hop meg elég ugrálós tánc, így én javasolnám. De ha jó minőségű melltartót hordasz, akkor az is jó (ha nem akarsz ezért külön sportmelltartót vásárolni)
2010. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, anyum ígérte, hogy majd veszünk sportot, de olyan sok dolga van, szerintem már el is felejtette.Amúgy triumph-ost hordok.Az milyennek számít?
2010. okt. 14. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
A Triumph szerintem nagyon jó, én is szeretem. Egyébként nekem sincs sportmelltartóm, a lényeg, hogy kényelmes legyen, és ne zavarjon a mozgásban se a melled, se a melltartód.
2010. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A melltartó nem befolyásolja a mell növekedését. De az nagyon jó dolog, hogy nem akarod siettetni.
2010. okt. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Triumph-os az egyik vezető márka melltartóban, nagyon jó, és ha jól választod ki a méreted, szép lesz a melled (persze azért a genetika is közrejátszik). Ha ez mellé nem akar anyukád másikat venni, vagy nincs ideje elmenni, nem kell megijedni, ez nagyon jó fajta melltartó. De a sportot azért nem véletlenül hívják úgy, ahogy. Az kifejezetten arra van kifejlesztve, hogy ugrálás közben is biztosan tartsa a mellet.
2010. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!