Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október 11. -én hétfőn méhen...

Október 11. -én hétfőn méhen kívüli terhesség miatt laeporoschophia-t hajtottak végre rajtam, a köldökömön, és a has alsó tájékán 2 ponton szúrtak. A köldökömben olyan csonk keletkezett, mint a kisbabáknak. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Sajnos ez már a második méhen kívüli terhességem,az elsőnél a közvetlen életveszély,és belső vérzés miatt tárni kellett,itt,mivel korán felismertem a tüneteket,sürgősséggel ugyan,de "elég" volt csak laephoroschopia-val eltávolítani a babát.Eközben eltávolították a petevezetőmet is,így sajnos már csak lombik útján lehet babánk,talán.

Viszont ma cseréltük először a kórházi steril kötést,ahogy a dokim utasított,és döbbenve látta a férjem,aki segített,hogy eddig nekem "üres" volt a köldököm,most viszont ismét lett csonkom.Ez mit jelent?

Fájni még mindig fáj,hétfőn szedik a varratokat,és főleg belül fáj mindenem.

Tudtok segíteni?


2010. okt. 13. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, így ne vedd készpénznek amit leírok. Az is lehet, amikor azt a műszert húzták ki a köldöködből az kifordult, és úgyis maradt. Ha nem piros, vagy gennyes, vagy nincs elszíneződve, akkor az a gyógyulás folyamán visszafog húzódni. De ha level az a kis csonk, mint ahogy írtad, akkor jó lenne ha előbb visszamennétek bemutatni az orvosodnak. Ez csak egy jó tanács. Kívánok nektek egy babát még az életetekben. Neked pedig nagyon jó egészséget.
2010. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ,fáj,de nem level,úgyhogy kivárom most már a hétfőt,és reménykedem.Kíváncsi leszek,mit mond majd a dokim.

Igyekszünk összehozni a kicsit,ha lombikkal is,de kell még neki egy pár év,mert csak egy év a regenerálódás ezek után.

:(

2010. okt. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!