Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az amúgy pontos menstruációm,...

Az amúgy pontos menstruációm, most 4 nappal hamarabb érkezett. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
29 napos általában a ciklusom. Nagyon ritkán csúszik 1-1napot, vagy hamarabbra vagy későbbre, de az is ritkán fordul elő. Tegnap este mikor hazaértem munkából, indultam fürdeni, és akkor vettem észre a tisztaságí betétemen hogy barna folyásom van. Pisiltem és ahogy töröltem már vér jött ki. Azóta pedig mint normál mensikor vérzek. 15-én kellett volna megjönnie. Így 4 nappal korábban érkezett. Ez valami problémára utalhat? Nem akarok egyből orvoshoz szaladni.

2023. júl. 12. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Lehet a melegtől, stressztől, étkezéstől, akármitől, semmi jelentősége nincs.
2023. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes jól leírta, egyszer kétszer előfordulhat, nem óramű pontosságú az emberi szervezet.
2023. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a nőket. 😅 Nem vagyunk gépek. Pár nap ingázás teljesen normális. Fel sem kellene merülnie hogy ez probléma. Nekem is általában 24-28 napos a ciklusom de pár hónapja például volt egy alkalom amikor 33. napra jött meg. Ez van. Ettől ez még teljesen pontosnak mondható.

26N

2023. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se jelent, teljessn normális. Ha nem lenne amúgy nalra pontos, az is normális. Nyugii
2023. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Itt a gyakori kérdéseken minden 2. kérdés az hogy 3 napja késik stb

Te meg azon kattogsz hogy elobb jott? Ez most komoly?

Orulj neki hogy megjott

2023. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, akár a melegtől is lehet
2023. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5-ös

Köszönöm a tanácsot, megpróbálok örülni😊 bár fél éve próbálok teherbe esni, de ha Te mondod..... 😁

2023. júl. 13. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!