Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segített legyőzni a hónapok...

Mi segített legyőzni a hónapokon keresztül tartó húgyhólyag gyulladást?

Figyelt kérdés

Igen, voltam orvosnál 4x, 3x kaptam antibiotikumot (Bactrim, Cefalexin, Ciprocinál) de még mindig nem teljesen múlt el.

Kb. 3 hónapja húzom, és már csak annyi a tünetem egy ideje, hogy pisilési ingerem van, de az egy istenért sem akar elmúlni.

Ha valakivel fordult már elő hasonló, mi volt az a kezelés, amitől végleg sikerült meggyógyulnia?



2023. júl. 11. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld meg:

Napi 1-1.5 liter kamilla tea.

Nekem segített.

Bár néha visszajön, akkor jön megint a kamilla-úra.

2023. júl. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya kapszula, napi 3 egy hónapon át.
2023. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyers fokhagyma fogyasztása (pl. vajas kenyéren). Természetes antibiotikumot tartalmaz, és a húgyutakon keresztül választódik ki, mint a többi hagyma féle, csak a fokhagyma a legjobb.

HA nem bírod a nyers fokhagymát, szedhesz fokhagyma kapszulát is, az a szívnek, ereknek, vérnyomásnak is jót tesz.

Tözegáfonya kúra sem rossz, de én kombinálnám a kettőt. A tőzegáfonya savasítja a vizeletet, és sok baci nem bírja, ám létezik egy ellenálló e.coli törzs, aminek meg sem kottyan, ilyenkor kell alkalmazni a D-mannózt.

2023. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A doki is tőzegáfonya teát mondott, egy másik zöldségzöldje teát, de a cickafarkról is sokat hallottam. A kamilla teát és a fokhagymát még nem mondták, de kipróbálom. Szeretem egyébként a fokhagymát, úgyhogy nem lesz gond, köszönöm.

A kamilla tea túrát kb meddig kellett innod, amíg abbamaradt?

2023. júl. 11. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában 1-2 nap. Próbáltam a tőzegáfolyát és a cickafarkot is, nekem nem segített.

Alkoholt abszolut ne fogyassz.

2023. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tőzegáfonya nem feltétlen önmagában jó, hanem arra, hogy rásegítsen a gyógyszerekre és megakadályozza a baktérium visszatérését. Ha ennyire le van gyengülve az immunrendszer, mint a kérdezőé, akkor mindenképpen érdemes rásegíteni.

Plusz nekem egyéb visszatérő baktériumfertőzésre gyömbérteát javasoltak, ez általánosan erősíti az immunrendszert minden ellen. Friss gyömbérből érdemes reszelni, és azt forrázni.

2023. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Javallat medveszőlő levél kapszuláját próbálta már valaki?
2023. aug. 18. 16:50
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia nem tudom még aktuális-e de tanácsot tudnák adni. Évekig küzdöttem a felfázási panaszokkal, volt hogy kicsit éreztem de volt sorra véres volt a vizeletem. Nagyon nagy fájdalom. Elkezdtem utánna járni, olvasni nagyon sokat erről a problémáról. Először is nekem soha nem tudott segíteni a körzeti orvosom akármilyen antibiotikumot adott 1 hét után vissza jött. Urulógus segített nekem benne. Ha még nem próbáltad inkább oda menj, ők erre vannak specializálódva.

Emellett megelőzésképpen: immunerősítés, sok folyadék, teák amik erre szolgálnak (pl: tőzegáfonya) D-mannoest nem tudom hallottál e róla 1 éves kúra. E coli bakteriumot ami a fertozesek nagy részét okozza azt irtja ki a szervezetedből. Továbbá: uro-vaxom kapszula (nem tudom magyarországon van-e szlovákiában élek) hulyholyag erősítő kapszula minden hónap elején 10 napig szedem. Aztán kihagyom, másik hónap elején megint 10 napig szedem.

Youtube: Dr. krauth barbara nézz utánna sok fontos informáciot oszt meg erről.

Jaj még nagyon fontos ha nemi életet élsz mindig az aktus után zuhizz le és pisild ki magad és a bacilusok tudnak távozni a hugycsövön keresztül. Remelem tudtam segiteni. Gyogyulast :)

2023. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!