Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekcéma! Ez egészség károsodás?

Ekcéma! Ez egészség károsodás?

Figyelt kérdés
Ha valakinek ekcémája van,és vizelet vissza tartási gondjai vannak,és pláne 53-éves érdemes-e a leszázalékoltatnia magát?
2010. okt. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem százalékolnak le senkit.
2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ekcéma kezelhető betegség.Ez tapasztalat.

Én is ekcémás vagyok.


Meg kell találni az okot,ami kiváltja az ekcémát és azt,azokat kerülni.Ezenkívül ha az orvos úgy véli jónak gyógyszert,illetve fürdetőkenőcsöt és testápolót ír fel.

Nekem 2,5 évig tartott,mire sikerült megtalálnunk a tökéletes kombinációt ahhoz,hogy tünetmentes legyek.Nekem ételallergia váltja ki az ekcémát,ezért sokáig nem ehettem akármit.Lassan fél éve,hogy mindent eszek amit megkívánok.

A gyógyszer(xyzal),a tusfürdő (S'nonas algás tusfürdő,boltban kapható),a testápoló (dermax,száraz bőrre való,ezt azt hiszem patikában lehet venni) kombinációja nálam hatásos.Fél éve tünetmentes vagyok.


Tehát az ekcéma is tünetmentessé tehető!

15/L

2010. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot, nekem a kezemmel van a gondom vegyszer allergiám van a doki szerint és nem múlik el csak egy egy időre és utánna újból ki ujjul ezért gondoltam a leszázalékolásra hisz így ki vesz fel dolgozni? ha sebes a kezem.
2010. okt. 13. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, aki gyerekkora óta együtt él az ekcémával. Emiatt nem százalékolnak le. (Szép is lenne... Mi a következő, macskaszőrallergia??)
2010. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyósomnak súlyos ekcémája van , gerincszétcsúszása, nőgyógyászati baja,folyamatos ízületi gyulladásai, súlyos migrénje, cukorbeteg és fékösszeszerelő műhelyben dolgozik, ahol a gépzsírtól és a vegyszerektől, folyamatosan allergiás bőrkiütése van és még őt sem tudják leszázalékolni.
2010. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!