Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgált már úgy titeket...

Vizsgált már úgy titeket nődoki, hogy nem lábtartós asztalon, hanem ilyen normál orvosi heverőn, és a lábatokat magatoknak kellett kézzel megtartani a levegőben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nekem szülnöm kellett úgy. :-(

2010. okt. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen:(
2010. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőgyógyászati vizsgálat amúgy sem kellemes, igy meg baromi kényelmetlen lehet. Szerencsére még nem vizsgáltak igy. Viszont én is szültem már igy. Az elsőnél lábtartós ágy volt, másodszor viszont sima orvosi heverő. Itt viszont úgy is elég bajom volt, nemigen foglalkoztam vele, hogy mennyire kényelmes.:)
2010. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én voltam már, de hüvelyi ultrahangnál nem kellett a lábamat a levegőben tartani!Csak feküdni kellett és felhúzni kicsit a lábam magam felé, terpeszben, hogy a keze kényelmesen odaférjen!

Nekem a levegőben semmit sem kellett csinálnom, ez nagyon megalázó szerintem, de ez csak az én saját véleményem

2010. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is tök ciki. :(
2010. okt. 12. 09:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Ki is fordulnék az olyan rendelőből, ahol nincs normális nőgyógyászati szék...

Ebből következik, hogy nem vizsgáltak még úgy és elég ciki lehet.

2010. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ciki-nem ciki itt Kecskeméten a nagykórházban a nagy ultrahang gépnél, ahol a hüvelyi ultrahangot csinálták, ott is ez volt.
2010. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ultrahangnál a magánorvosi rendelőkön kivül mindenhol csak orvosi heverő van. De itt - mint már előttem irták - nem kell a levegőben tartani a lábat.
2010. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hüvelyi ultrahangot szerintem a legtöbb helyen ilyen heverőn végzik. Nincs ebben semmi ciki, így el tudod lazítani a hasizmodat, kicsit terpesztesz, hogy az eszköz meg a doki keze odaférjen és kész. De semmit sem kell a lábaiddal a levegőben csinálnod :=)
2010. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Engem is vizsgáltak már így. A hüvely Uh-nál pedig egy párnát raktak a fenekem alá.
2010. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!