Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet? (lent)

Nagy baj lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Aug 13-án kellett volna megjönnie...és még mielőtt írnád, nem vok terhes. 18éves leszek, és eddig 1-2 hetes késéssel de megjött. Most viszont nem és a hajam is nagyon hullik, és mostanában ilyen bőr alatt összegyűlt csomós pattanás jön ki az arcomon. Nagyon aggódom! Mi lehet??
2010. okt. 11. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt ennyiből a nőgyógyász sem tudná megállapítani, csak ha megvizsgált. ami nem lenne hülyeség, mert nagy baj lehet.
2010. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rég el kellett volna menned dokihoz,ma már október közepe van lassan...miért halogattad idáig?

Valószínű vmi hormonális problémád lehet, bár nem vagyok orvos, az általad leírt tünetek alapján erre következtetek.

2010. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de nem biztos, hogy baj van, lehet, hogy még nem rendeződtek a hormonjaid.
2010. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát még soha nem vtam nőgyógyásznál, és hát anyámmal se szeretek ilyeneket megbeszélni.
2010. okt. 11. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:

vagy homonzavar vagy pedig kórosan sovány vagy és azért nem jön meg és hullik a hajad.

mindenképp menj nőgyógyászhoz,mielőtt meddő leszel,mert ha sokáig nem menstruálsz rendszeresen,akkor sajnos az is előfordulhat.

2010. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és ha gondolod tudok ajánlani egy jó nőgyógyászt,aki 18 év alattiakkal foglalkozik.
2010. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kóros soványság szóba se jön...van egy kis felesleg rajtam.

Szegedi vok, nem tom ott tudnátok-e ajánlani, lehetőleg nőt ugyanis írtó szégyenlős vok. :S

2010. okt. 11. 16:38
 8/13 anonim válasza:
Igyal cickafark teat,az alhasi problemakra nagyon jo,es szedjel erdei fagyöngyöt is,az hormonjavito.En mar csak gyogynövenyeket hasznalok,es evek ota nem jarok orvoshoz.Hajhullasra jo a csalan.
2010. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Korai klimax talán? Van ilyen. De ha neked fáj vele orvoshoz menni, akkor nem is igazán értem, hogy minek tetted fel a kérdést.
2010. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A csalan a pattanasokra is jo,de huzamosabb ideig kell csinalni a kurat,hogy tenyleg hasznaljon.
2010. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!