Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy hiba volt? Hogy kell...

Nagy hiba volt? Hogy kell igazából csinálni?

Figyelt kérdés
Ma borotváltam ott lent elsőnek. De csak kívül, mármint elölről, szóval az ajkakhoz nem mentem oda, mivel nem akartam magamat megvágni. Fürdés közben csináltam, de elfelejtettem rá tenni tusfürdőt. Anélkül is ment, az elejénél csupasz lett, de ott bent nem tudom, hogy hogyan kéne, gyanta nincs meg semmi ilyen leszedős krém, csak borotva. Szóval ott szőrös maradt teljesen. Egy kicsit most így szúr utána, de tettem rá hintőport. Nagy hiba volt ezt így megcsinálnom? És hogy tudom megoldani, hogy ott bentebb is csupasz legyen? Kozmetikus nélkül, ha lehetne. Köszönöm szépen a válaszokat! 14/L
2011. nov. 10. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kifeszíted" a bőrfelületet, amit épp borotválsz. Ennyi a titka. :) A többi csak gyakorlat kérdése.

A tusfürdő, vagy a borotvahab/gél, azért nem árt, mert azzal könnyebben csúszik a borotva pengéje a bőrödön és kisebb eséllyel vágod meg magad.

2011. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csak1csajszi ***** válasza:
Ha először borotváltad,akkor készülj,hogy bökni és viszketni fog :)
2011. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd kozmetikusra a puncid szőrtelenítését.
2011. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán ne borotváld!

1. nem is egészséges

2. már kezd vége lenni ennek a trendnek is, nézz körül a neten!

2011. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!