Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj pisilés közben, és viszket...

Fáj pisilés közben, és viszket ott lent alul. Gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha fáj (is), akkor inkább bakteriális.
2010. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább bakteriális húgyuti fertőzés. Igyál jó sok kamillateát (átmossa a húgyutakat, gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású) és ha nem javul egy-két nap alatt, akkor doki.
2010. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Kenegetem Canestennel, de akkor iszom a kamilla teát is... remélem javul, nincs kedvem dokihoz menni...
2010. okt. 11. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog elmúlni, jártam már én is így. Pár nap múlva már nem csak akkor fájt mikor pisiltem hanem állandóan. Ügyeletre kellet mennem. Kellet pisilni és megnézték hogy mennyire gennyes, írtak fel gyógyszert. Már az első szem után javult, 2-3 nap alatt elmúlt.Az a baj hogyha minél később mész, annál több lesz a genny.Szóval minél előbb menj. Maradt a gyógyszerből és máskor ha kezd fájni rögtön veszek be és így nem fajul el.

Szóval orvos nélkül, nem hiszem hogy elmúlik, és nem nagy ügy csak a háziorvoshoz kell elmenni.10 perc.Nem éri meg szenvedni, mert csak rosszabb lesz.

2010. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

menj orvoshoz, ott majd úgyis kérnek vizelet mintát és valószínűleg keresztes lesz a vizeleted.

Az orvos ír ki majd rá gyógyszert, kenőcsöt és el fog múlni hamar.

2010. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez sajna nem kedv kérdése,muszáj elmenned dokihoz, ha nagyobb bajt nem akarsz magadnak!

Lehet hugyuti fertőzés, a viszketés gombára utal,de lehet mindkettő.A sok tea kiegészítésnek jó,semmi kávé,alkohol,fűszer,csípős kaja,mig ki nem kezelteted.

Első lépésben irány a doki!!!!

2010. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányok !


Nem offolok, de egy jó tanács!Saját tapasztalat...

Huszonévesen kb. 40x volt hugyuti fertőzésem, felfázás jelleggel.4 keresztes vizelettel.Azt hittem, meghalok, annyit szenvedtem.

Mindenki felfázásról beszélt,mig nem rájöttem, mi okozza.

Szex után HIDEG -akármennyire is kellemetlen-vizzel alaposan kimosom magam kivűlről!Utána a hugyuti gondok eltűntek az életemből örökre.

Ezt nem azért írtam, h minden ilyen jellegű betegséget igy kell kezelni, de jó esetben megelőzhető lehet,ha ez a probléma.

Tehát nem biztos, hogy a partner beteg, fertőzött, itt inkább a genetika beszél:a női nemi szervek jobban ki vannak téve ilyen jellegű fertőzésnek, minta fiúknál.

(rövidebb a hugycső).És ha ilyen módon esetleg meg lehet előzni, akkor meg miért is ne?:)

2010. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem feltétlen kell akkor elmennem nőgyógyászhoz? Mondjuk egyszer mikor nagyon felfáztam az ügyeleten írtak valami gyógyszert, szóval... lehet rá esély... ma veszek canesten combyt, ha nem javul holnapra akkor elmegyek a háziorvoshoz...
2010. okt. 11. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, ha nincs muszáj orvoshoz menni ha fáj és viszket a puncid! Otthon ne kísérletezz!!!
2010. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj. Saját érdekedben.
2010. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!