Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan cseréljek tampont suliban?

Hogyan cseréljek tampont suliban?

Figyelt kérdés

Most váltottam tamponra,itthon már megy úgy,hogy legugolok. De suliba nem lenne arra hely..hogy próbálkozzak?:S

15/L


2010. okt. 10. 19:59
 1/5 anonim válasza:

Próbáld úgy, hogy

1.álló helyzetben felrakod az egyik lábad a wc-re.

2.maradj abban a helyzetben mintha ölnél le a wc-re de nem éred el a wc-kagylót. így majdnem guggoló helyzetben vagy. nekem ez vált be eddig a legjobban a suliban, mert ahogy te is mondod nincs sok hely.

2010. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*ülnél
2010. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A higiéniai velejárókat is meg tudod csinálni az iskolában? Alapos, szappanos kézmosásra gondolok elsősorban és az ajtókilincsre ,amit nagyon sokan megfognak előtted.

Egyébként a WC-n ülve is lehet cserélni széttett lábbal, de a suli wc-re nem ajánlom, hogy ráülj. A fél láb felhúzása nem mindig fájdalommentes. (mármint úgy cserélni)

2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Sikerült őgy,hogy behajlítottam a lábamat,és előredőltem :)
2010. okt. 11. 14:51
 5/5 anonim válasza:
59%
Én úgy cserélek tampont hogy állok, mind a két lábam a földön pici terpesz és sutty...bent is van..
2011. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!