Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melleket szeretnék! Mit tegyek?

Melleket szeretnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, hogy nekem semmi mellem sincs. Mi vna ha sosem nő meg? Ha mondjuk bennem hiányoznak olyan sejtek, amiktől nem nő meg???? Jó ez hülyén hangzik. De nekem semmi mellem sincs... És a fiúk egyáltalán nem tekintenek nőnek...

Mit csináljak? már többször elsírtam magam miatta...


2010. okt. 10. 18:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem csak ennyi a bajom... hanem hogy az a nagyon kevés mellem is ami van, hülyén áll... olyan furán púposodik.
2010. okt. 10. 18:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert még növésben van. Majd ha picit nő, akkor normális alakja lesz. Az elején tényleg furi, mert csak a mellbimbó áll ki. De azért nem kell ezért sírni 13 évesen.
2010. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ne aggódj, még növésben vagY!

szerintem ha zavar hordj melltartót...az segít h jobban álljon...már egész kis méretűt is lehet kapni...

ha egy kicsi szivacs is van benne, akkor a mellbimbóidat sem lehet látni...így talán könnyebb elsz kivárni, amíg megnő

2010. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Háháháh, furán púposodik:D

azért, mert növésben van te kis ostika.

13 évesen nekem se volt semmim. való igaz, máig sincsen nagy mellem, de a lényeg, hogy VAN és a szerelmem imádja, úgyhogy befejezheted a fölösleges aggódást.

13 évesen meg még amúgy sem kell, hogy nőnek nézzenek.

Hidd el, ha már most nagy melleid lennének, akkor sokkal zavaróbb lenne, hogy mindenki azt bámulja, a hülye fiúkat az osztályból meg a vén trottyos tatákat az utcán is beleértve. Van egy barátnőm, nagy mellei vannak viszonylag. Mesélte, hogy 10 évesen már volt melle és már akkor beszólogattak neki nála sokkal idősebb férfiak, köztük rokon is:S. Ugye hogy neki sokkal szarabb lehetett???

2010. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!