Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melleket szeretnék! Mit tegyek?

Melleket szeretnék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, hogy nekem semmi mellem sincs. Mi vna ha sosem nő meg? Ha mondjuk bennem hiányoznak olyan sejtek, amiktől nem nő meg???? Jó ez hülyén hangzik. De nekem semmi mellem sincs... És a fiúk egyáltalán nem tekintenek nőnek...

Mit csináljak? már többször elsírtam magam miatta...


2010. okt. 10. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

13

Lehet h még azt mondjátok fiatal vagyok, de az összes osztálytársnőmnek már van melle....

2010. okt. 10. 18:12
 3/14 anonim válasza:
nekem is kellene 1 pár jó mell...
2010. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fiú vagy vagy lány?
2010. okt. 10. 18:14
 5/14 anonim válasza:
tömjétek ki wc papírral v menyetek plasztika sebészhez...
2010. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hahhahha.. kösz nem kellenek az ilyen ultra jó tanácsok...
2010. okt. 10. 18:16
 7/14 anonim válasza:
akkor talán várj?
2010. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

"És a fiúk egyáltalán nem tekintenek nőnek... "

Már ne haragudj, 13 évesen még nem vagy nő :)

Amúgy semmi nagy dolog nincs abban, hogy a te korodban még nem vagy "bombanő". Nem is kell annak lenned! Épp az a nevetséges, hogy mostanában minden gyerek úgy néz ki, mint egy húsz éves...

2010. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi lánynak mekkora melle van! Te úgy vagy nagyon szép és értékes lány, ahogy vagy!!!! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!!
2010. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Basszus, ne hisztizz már a melled miatt. 13 éves vagy. Majd kezdj el akkor sírni, ha 20 évesen is ekkora lesz.

Volt olyan osztálytársam, akinek kb. 15 éves koráig SEMMI melle nem volt, aztán mire leérettségiztünk, neki volt a legnagyobb az osztályban.

Amúgy sem kell egy 13 éves kislányt NŐnek tekinteni...


Amúgy sem értem miért ilyen katasztrófa a kis mell. Nekem is az van, pedig már 20 vagyok. Lehet, hogy az utcán nem bámulják meg annyian, mint a D-kosaras ciciket, de a barátomnak tökéletesen megfelel. Legalább feszesen áll, nincsenek rajta csíkok stb.

2010. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!