Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Eléggé rendeze...

Mit csináljak? Eléggé rendezetlen a menstruációm, már voltunk nőgyógyásznál ez ügyben felírt nekem gyógyszert amit szedegettem, de nem nagyon segített, A fogamzásgátló még szóba se jöhet

Figyelt kérdés

Van nekem hogy kettő vagy négy napot késik van hogy 1 hetet főleg nyáron

Én 28 napot számolok mindig és úgy nézek a napok késését

Van valakinek tippje mit csináljak?



2023. máj. 1. 15:54
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Ezt is három hónapig kellett szednem amit felírt nekem
2023. máj. 1. 18:04
 32/40 anonim ***** válasza:
27. Előszőr nekem se volt egyértelmű. De úgy értelmezem hogy elment vérvételre, és mikor megvolt az eredmény akkor írta fel a doki ezt a bogyót.
2023. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Igen így volt
2023. máj. 1. 18:07
 34/40 anonim ***** válasza:
20 éves koromban endokrinológiára jártam hasonló okok miatt, nem mutattak ki semmit, max annyit hogy kicst szőrös vagyok, de se túlsúly, semmi. PCOSre vizsgáltak, de akkor nem derült ki. Majd közel 30 éves koromban igazolódott a PCOS, akkor már nagyon szőrösödtek (áll, mell) és túlsúlyos is voltam. A hormonszinteken nem látszitt semmi. Nekem akkor írtak fel d vitamint, folsavat és javasolták hogy terhesség előtt szedjek inozitolt. Valamint a 160g-os szénhidrát diétát és mozgást javasoltak még. Az inozitolt mi miatt írta fel? Igazából ezt furcsálom.
2023. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Én 45 kg vagy 150 cm és 160 cm között

2023. máj. 1. 19:11
 36/40 anonim ***** válasza:

Nekem néztek vitamint és az egyik orvos mondta hogy jó. A másik észrevette hogy a vitamin szintjeim pont a határ felett voltak. Mikor tartottam egy vitaminkúrát higy kicsit javuljon, helyreállt a menstruációm egy ideig. Szedtem folsav+B12 vitamint, D vitamint és vasat.

A folsavat, B12-t és a D vitamint csak úgy lehet túladagolni ha naponta nagyon nagy dózist szed valaki nagyon sokáig, úgyhogy nem kell félni pár hónapos kúrától. Vasat elég akkor szedni ha megjön. Egy próbát megér.

2023. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
*alsó határ felett voltak
2023. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Oké
2023. máj. 1. 21:15
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy hány centi vagy? Nem mondod! De 45 kilósan meglehetősen gyér súlyú, pláne ha az a 150 inkább 160. Ez esetben simán lehet a súlyhiánytól. Nem fogyókúrázol?
2023. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Nem nem diétázom

Voltam én 50 kg is és nem tudom hogy hogyan sikerült 5 kg fogyni

Régen mertem magamat úgy főleg nehéz nálam mert mozgássérült vagyok

2023. máj. 1. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!