Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Eléggé rendeze...

Mit csináljak? Eléggé rendezetlen a menstruációm, már voltunk nőgyógyásznál ez ügyben felírt nekem gyógyszert amit szedegettem, de nem nagyon segített, A fogamzásgátló még szóba se jöhet

Figyelt kérdés

Van nekem hogy kettő vagy négy napot késik van hogy 1 hetet főleg nyáron

Én 28 napot számolok mindig és úgy nézek a napok késését

Van valakinek tippje mit csináljak?



2023. máj. 1. 15:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ez állami nőgyógyász volt? Egyáltalán megvizsgált? Mi van a papírra írva?
2023. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
2023. máj. 1. 16:51
 23/40 anonim ***** válasza:

Azt írta a papírra hogy javasolt a vérvétel ha tovább is fennállása a probléma. Ott van a pírodon. Menj vissza és ha megmondod hogy nem javult be fog utalni. Ott van hogy 5. Napi és 26 napi vérvétel. Ez azt jelenti hogy a menstruáció 3-5 napján és a 26. napon el kell menned vérvételre. Az 5.napon FSH, LH, ösztraidolt meg még mást is neznek, utána a 26.napon meg progeszteront. Ez azért is van mert a ciklus második felében emelkedik meg a progeszteron (az első felében az ösztrogén) . Ha kevés, akkor is szokott gond lenni. De az FSH és LH is fontos, a pcos-t is meg lehet belőle állapítani ha van egyéb tüneted.

Másodszor ez nem gyógyszer hanem étrendkiegeszítő. Ha azt akarod hogy ezeknek hatása legyen rendszeresen kell szedni kúraszerűen, hónapokig

Erről még nem hallottam, de a barátcserjéről vagy a cickafarkrol már igen. Próbáld ki őket.

2023. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Nem kell gyógyszert szedni olyasmire, ami egybébként teljesen egészséges.
2023. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Vagy volt már vérvétel is? Arra mondtad hogy nincs semmi go d a hormonjaid dal?
2023. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Már elmentem erre a két vérvételre

Az után írta fel a gyógyszert

2023. máj. 1. 17:38
 27/40 anonim ***** válasza:
Fél éve vissza kellett volna menni! Te tehetsz róla, ha nem jártál a végére. Csodára vársz?
2023. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit lehetne csinálni még
2023. máj. 1. 17:54
 29/40 anonim ***** válasza:

Ja akkor jó. Mindent megvizsgált, vérvétel, ultrahang és minden rendben.

A készítményről amit szedtél sehol se láttam róla véleményeket. De ez olyan hogy vagy hat vagy nem. Ha nem akkor próbálj ki egy másikat. Kipróbálhatod meg a baratcserjét vagy cickafarkot, viszont rendszeresen, legalább 3 hónapig. Erről vannak fórumok is ahol azt olvasni hogy sok nőnél hatásos. Persze soknál nem, de nincs mit veszítened. Diétát is megpróbálhatod és a mozgást.

2023. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Azt mondta a nőgyógyász hogyha nincs más baj akkor évente kell menni

És esetleg felírja a fogamzásgátlót, amit én nem akarok

2023. máj. 1. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!