Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Edzés, torna után vérzés,...

Edzés, torna után vérzés, létezik?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit tornáztam otthon, kb 20 percet. Nem volt annyira durva, de nagyon rég nem tornáztam már, most életmódváltás miatt kezdtem el tornázni (túlsúly), aztán észrevettem, hogy torna után picit elkezdtem vérezni. És ma reggel is van még egy kicsi. Létezik hogy esetleg elpattant ott bent egy ér, vagy mitől lehet? A menstruációm most múlt el 1 hete, úgyhogy az nem lehet, hogy amúgy is megjött.

Járt még így valaki?

Májusban megyek majd a nőgyógyászomhoz, akkor meg fogom neki ezt említeni természetesen, csak addig gondoltam megkérdezem itt is, hogy volt-e már ilyen valakinek, és tudja-e az okát.

Köszönöm!



2023. ápr. 12. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
A kis mennyiségű vérzés nagyságrendileg mit jelent nálad? mennyi jött?
2023. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Picit olyan volt a wc papír, és éjszakára betettem egy tisztasági betétet, azon is csak egy nagyon világos rózsaszínes kis 1 ft-os nagyságú folt volt, de még talán akkora se.
2023. ápr. 12. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ez inkább ovuláció lesz, illetve ahhoz köthető hormonális gubanc.
2023. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ui: nem én pontoztalak le titeket.

2023. ápr. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!