Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit éreznek a nők menstruációk...

Mit éreznek a nők menstruációkor? Milyen tünetek vannak? Mire kell számítani? Meg lehet szokni?

Figyelt kérdés

Gyakorlatias, kézzel fogható példákra van szükségem.

Ne azt mondjátok, hogy túl lehet élni, meg ilyenek. Köszönöm.



2023. ápr. 11. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Borzalmas. Ilyenkor van olyan hogy annyira fáj hogy tényleg azt hiszem néha hogy belehalok. Az első napon émelygek, fáj a hasam de nagyon, hányinger, szédülés.
2023. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Első két nap a durvább, olyankor hányingerem van, hasmenésem, napi 2-3x, a hasam meg hol tompán fáj (nem vészes, csak kellemetlen), hol le kell ülnöm, úgy összehúz a görcs - 1-2 gyógyszer mondjuk elég a teljes napra, szóval nem vészesen belehalok.


Most mondanám, hogy olyan, mint amikor hascsikarásod van, mert egy ffinek vagy egy olyan lánynak aki még nem menzeszelt, még ez közelíthető hozzá leginkább, de más.


Belül fáj, a méhed, ami kisugárzik derékbe, combba. Túlélhető, persze, de örülnék, ha nem kéne ezzel szpni minden hónapban 3 napot (a 4. naptól már gyakorlatilag teljesen rendben vagyok).

2023. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Plusz ugye a vérzés.


Ha betétet teszel be olyan, mintha "bepisiltél volna kicsit", plusz nedves, kellemetlen érzés az egész.

Amikor elcsúszik a betét, vagy bármi, akkor a combodon-fenekeden fixen átvérzed a nadrágot, ami marha kellemetlen, főleg, ha nincs pulcsid vagy váltás nadrág.


Éjszaka nálam alap a tampon, mert még a legnagyobb betéttel is átázok oldalt-hátul, bárhol, és nincs kedvem minden reggel vagy hajnalban ágyneműt mosni :D

2023. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
én régen az átázástól féltem de mióta tenna betétet használok és szoknyát viselek azóta nincs ilyen félelmem. a tenna jó vastag betét a szoknya pedig ápol és eltakar. viszont erős hasfájások gyötörnek az első két napba és nyügös vagyok.
2023. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!