Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki fogamzásgátlót...

Ha valaki fogamzásgátlót szed, plusz PCO szindrómája van, és három hete volt a párjával, akkoris max egy cseppnyire ment el benne, sőt azóta még megvonásos vérzés is volt attól még lehet terhes?

Figyelt kérdés

persze én szedtem bogyókat, és tényleg három hete voltam párommal, de a menzikor nem egy hét szünetet hagytam hanem kettőt, mert csak most mentem kontrollra belgyógyászhoz kai felírhatja, és azthittem hogy már többet nem kell szednem, mer múltkor még azt mondta. És mivel csak most van fizum, és felírta megint, csak most tudtam kiváltani. Tehát még egy hétk ihagyás, de közbe nincs szex, és a menzi a szex után volt, attól még lehetek babás?

hasmenés hányás sem volt közbe, maitől a bogyók ne szívódnának fel. Igaz tesztet nem csináltam még. De folyton zabálok, igaz nem hízok inkább fogyok, fura ételeket kívánok, és mindentől émelygek.


2010. okt. 8. 07:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azaz 79%-osnak írtam, és 85%-os vagyok:) Tehát az előző hozzászólás 79%-osnak szólt.
2010. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sose hagyok ki két hetet, de most voltam kontrolon, és előbb nemtudtam iratni gyógyszert, dolgoztam, el se dutam volna előbb menni, meg fizetni sem tudtam nyolcadika előtt. Sőt azért sem mentem előbb iratni bogyót, mer legutóbb azt mondta nekem a doki, hogy ő úgy gondolta, hogy szedjem fél évig, és már lejárt a fél év, erre mire mentem mondta hogy ha nem akarok még babát akkor felírja ugyanezt, sőt előtte mondta, hogy elküld hüvely UH ra, most meg olyan jók lettek hormon eredményeim, hogy arra sem volt szükség.

Amúgy tudom, hogy megvonásos vérzés van a fogamzásgátló szedése alatt, és hogy olyankor nincs peteérés, de én a bogyót elsősorban nem csak fogamzásgátlás céljából szedem, hanem a pco miatt is, hogy múljanak el a cisztáim, és ha majd abbahagyom a kúrát, akkor könnyebben eshessek teherbe :)

viszont tudom hogy a fogamzásgátlók nem védenek 100% osan, és nem egy esetről hallottam, hogy valaki normálisan szedte a bogyókat, sőt nem volt se hasmenése se nem hányt, és olyan gyógyszert sem szedett ami közömbösített volna, mégis terhes lett közben.

És három hete volt szex, két hete kezdődött el menzim, és azalatt az idő alatt nem szedtem bogyót (azaz gyógyszermentes hét ötödik napjától véreztem) és rá egy héttel írták fel megin a bogyókat

és az új levél (ez már a hetedik hónap hogy szedem) 3. szeménél szeretkeztünk ismét :)



ha szedem a bogyót úgy ha terhes vagyok, de nem tudok róla h terhes vagyok, akkor árthatok a babának?

2010. okt. 12. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!