Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut gyulladásom van,...

Hólyaghurut gyulladásom van, de ma reggel már ijesztő tünetek jelentkeztek. Mi lehet?

Figyelt kérdés
szóval hólyaghurut gyulladásom van pár napja... ugye pisilésnél erős alhasi fájdalom, gyakori vizelési inger, kevés vizelet stb. voltam nőgyógyásznál, aztmondta elmúlik magától... oks... de ma reggel mikor pisiltem, valamilyen kis húsdarab jött ki, kis pici húscafat... de vérezni nem véreztem, csak rózsaszín volt ez a valami... nagyon megijedtem. Mi lehet???
2010. okt. 7. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor lehet gyulladás is, amit láttál, az pedig gyulladásos fehérje volt.
2010. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

húzzál el urológushoz vagy háziorvoshoz, a nőgyógyászod meg hülye és cseréld le....


antibiotikumot fogsz kapni és örülj, ha még nem ment rá a vesédre....

2010. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt te diagnosztizáltad, vagy látott orvos? Ha nem, akkor ezerrel keress egyet, mert maraha súlyos bajod lehet belőle.
2010. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utsó, írta, hogy nőgyógyásznál volt, az egy orvos, tudod? ;) még ha hülye is...
2010. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na én is most megyek ezen keresztül. higgy nekem, és minél előbb menj el urológushoz. nekem hétfőn kezdett el fájni a pisilés, kedd délután már nekem is elszíneződött és úgy fájt, hogy majd megőrültem, később már vér jött. nekem már szuri kellett, hogy el tudjam viselni a fájdalmat. előzd ezt meg, és rohanj az urológushoz. ő majd csinál egy ultrahangot, néz egy vizeletet és ad egy antibiotikumot, amitől nagyon hamar elmúlik. ne halogasd! jobbulást!
2010. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és lány (mint említettem NŐGYÓGYÁSZNÁL voltam..) szóval ma megint elmentem, elmondtam mi volt reggel és egyből rávágta, hogy biztos elvetéltem. de mondtam neki, hogy rendesen menstruáltam, gyógyszert szedek fél éve.. de azért meg ultrahangozott, mondta, hogy semmi terhességre utaló jel... kenetet vett... hétfőig izgulhatok, hogy mi a sz@r van... :S parázok
2010. okt. 7. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
nyuszika, nem akarlak bántani, de a nőgyógyászod egy idióta marha, UROLÓGUSHOZ menj, az urológiai szakrendelés nem pasiknak van fenntartva, hanem húgyúti panaszokkal rendelkezőknek, és ha a vesédet még szeretnéd megtartani, akkor ma mész!!!!!
2010. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval!!! menj urológushoz, NAGYON FONTOS!!! iszonyatos következményei tudnak lenni, ha nem kezelik ki!!!!! hidd el, a te érdeked!
2010. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!