Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten komiban lévő 3db...

A Canesten komiban lévő 3db tabletta tényleg megszűnteti a hüvelygombát? Nem kevés ez?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés? Ha 3 tabletta nem szünteti meg, akkor fordulj orvoshoz, mert más a probléma.
2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább AZELÖTT menj orvoshoz, MIELÖTT elkezded a canestent használni orvosi vizsgálat NÉLKÜL - ugyanis sokat ártasz magadnak, ha ELÖSZÖR kisérletezel.
2010. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De azt tudod, hogy nem szájon át kell bevenni?... ugye?

Egyébként ne izgulj, három tabletta segít. Legalábbis arra a fokozatú hüvelygombára van kitalálva a három tabletta, ami házilag kezelhető, ha nem múlik el a három tabitól, akkor doki, mert akkor súlyosabb a baj.

2010. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 2hétig szedtem antibiotikumot!

utána rá egy hétre elöszőr életemben kijött a hüvelygomba..


vettünk canestet.. úgy használtam ahogy kellett!

elfogyott a három kup. utána picit még volt viszkető érzés. de az a krém egy hét után elmulasza :)tehát tüntet mentes leszel!

2010. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor leszel tünetmentes, ha tényleg gombád van (nem tudhatod, mert nem vagy orvos), és olyan, ami nem rezisztens (ellenálló) a Canestenre. Mert a legtöbb az.

Úgy is összefoglalhatnám, hogy kevésnek nem kevés, viszont szar.

2010. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem kell doktokrnak lenned hogy tud h hüvelygombád van e vagy sem :D

előtte nem volt ilyen.. hirtelen jeletnkezik. viszket. folyás. (neten meg tudod nézni h a folyásod milyen és azt milyen gomba okozza)

az ajkak megduzzadnak!


ha nem erről van szó.. és van más tünet is. akkor az valószinű gyulladás. emellett ha nem hüvelygombád van sajnos máshol is jelentkeznek a paanszok. pl fejfájás. nyirokcsomó megduzzad! mellben is lehet ciszta. bárhol kialakulhat!

az már ott akkor egyértelműen nem gomba.


ha viszont az első pár sorban emlitett tünteteid vannak akkor egyértelműen gomba és nyugodtan használhatod a canestent mert jó!

azthiszem ezek leirtak alapján józanparaszti ésszel rálehet jönni a problémára:)

2010. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!