Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esélyem C-s/D-s mellekre?

Van esélyem C-s/D-s mellekre?

Figyelt kérdés
Elmúltam 17 és A-s melleim vannak. Anyám C-s, a rokonságban is mindenkinek C-s, D-s (ez a legjellemzőbb), DD-s mellei vannak.
2010. okt. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj D-s melleket :) Nekem is A-s-B-s körüli a méretem, és semmi bajom nincs vele - nem lógnak egy centit se, bárhova elmehetek melltartó nélkül, egy rafinált melltartó pedig csodákat művel ha picit nagyobbat szeretnék... ezzel szemben egy C-s-D-s mell nagyon gyakran lógnő, arról nem beszélve, hogy szülés után úgyis megnő, és ha már fiatalon nagy, akkor utána lehet hogy bazinagy lesz.
2010. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*lógna
2010. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17leszek,és 70/a vagyok....
2010. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első, örülök hogy ezzel nyugtatod magad, hogy akinek D-s melle van lóg neki. Nekem nem lóg, illetve gravitáció létezik, de nem lóg a köldökömig. Nade a kérdésre válaszolva, van esélyed arra, hogy nőjön még, 17 éves vagy, szóval még bármi megeshet. Nekem mostanra alakult ki a teljes nagysága. 21/L
2010. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nyugtatom magam, csupán kifejtettem, hogy semmi sem tökéletes. Mindnek van előnye és hátránya, és mivel a kérdezőnek kicsik vannak és elégedetlen vele, ezért a kicsi előnyeit írtam le.
2010. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom, hogy attól, hogy egy lánynak kicsi a melle, még lehet nagyon gyönyörű és értékes!!!
2010. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!