Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vásárlás, nem ciki?...

Tampon vásárlás, nem ciki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval 15 éves vagyok most álltam rá a tamponra, volt itthon de aztokat már elhasználtam. Szeretnék venni Ob.-t de az a baj, hogy itt a városban nem merek venni, mert hát mit mondanak, mások ha meglátják. Meg nem szeretném, ha ezt anya tudná, ő betétpárti. Ti et, hogy oldjátok meg? Nem ciki? Segítsetek már...XD
2010. okt. 5. 21:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Meg amúgy normállal is kezdtem, mert elég erősek a vérzéseim.
2010. okt. 5. 21:48
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?... szerinted más nem vesz?
2010. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Vegyél akkor, amikor mást is veszel, mondjuk sampont és fogkrémet és egyszerűen tedd be mellé a kosárba a tampont :)
2010. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Dehogy, a DM-ben az eladónők az egéész nap ilyen "privát" dolgokat adnak el, hozzászoktak. Egyáltalán nem ciki. 16L
2010. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hogy mit szólnak hozzá, ha meglátják, h tampont vezsel? hát azt, h egy érett nő vagy, de egyenlőr csak testileg, majd ha már nem foglalkozol ilyennel, hogy ki mit szól, akkor már lelkileg is érett nő leszel :) rmélem nem volt sértő a válaszom.

tippem: menj be a boltba, húzd ki magad, és vedd meg azt az OB-t :) ja! és ha neked a tampon a kényelmesebb akkor ezt anyukádnak is meg kell érteni....

2010. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem sértettél meg :)

Összeszedem a bátorságom, azthiszem.

Vagy nemsokára megyek a barátnőimmel moziba egy nagyobb városba és majd ott beszaladok a DMbe... csakhát most van meg és nem 2 hét múlva lesz...

2010. okt. 5. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha majd ott fejben is felnősz, akkor nem lesz ciki..
2010. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én is először alig mertem de most már sima ügy, minden nő vesz ne félj :D

nekem most az óvszervásárlás ciki egyenlőre de majd azt is megszokom

21/L

2010. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ciki szokott lenni :D 24F

Viszont neked, mint nőnek nem ciki :)

2010. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
20 éves lány vagyok, 13 éves koromtól magam vásárolom meg, ha anya épp nem megy a boltba. Apa egyszer listával ment vásárolni, és egy férfi eladóval próbáltak rájönni, hogy én mit is szeretnék:D neki ciki lehetett:D neked nem az, nő vagy, még jó pár évig menstruálni fogsz. szokj hozzá:)
2010. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!