Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt veled amikor...

Mi történt veled amikor először jött?

Figyelt kérdés
Mármint mit csináltál? És hány éves voltál? Minden részlet érdekell ;)
2010. okt. 5. 20:43
 1/5 Tubarózsa ***** válasza:

szia én 11éves voltam mikor elöször megjött. elmentem wc-zni láttam h piros a bugyim, mentem átvettem azt meg bedobtam a szennyesbe, aztán még 2x-3x ezt eljátszottam aztán megkérdeztem mamától h ez mi? akkor mondta el nekem h megjött a havim:D nem ijedtem meg egyántalán. sőt még örültem h "nagy lány" lettem:) (ma már annyira nem rajongok érte)

20L

2010. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

11 éves voltam énis. Megjött először csak egyszer volt 1 pici folt, aztán elmúlt. Nem is foglakoztam vele. Aztán egy hónap múlva ugyanaz. Nagyon megijedtem, mert anyukám azt modnta, majd olyan 14-15 évesen lesz( neki akkor volt)

Ő is ledöbbent rajta, aztán megmutatta, hogy hogy kell használni a betétet és kesz.1-2 évig nagyon titkoltam és szégyeltem, azt hittem én vagyok az egyedüli akinek van már. Aztán 12-13 éves koromban szóba jött az osztályban és a legtöbb csajnak már volt.Akkor megnyugodtam.

2010. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még 11 éves sem voltam, mikor először megjött. Szombaton egész nap fájt a hasam, nem tudtam mitől. Vasárnap elmentem wc-re és véres volt a bugyim. Eléggé megijedtem, mert csak nagyon halvány fogalmaim voltak a dologról, az "ilyenek" tabutémák voltak nálunk. Mikor megjött, anyu annyit mondott, hogy most már ez lesz minden hónapban. Elmentünk boltba, egy eladótól kértünk segítséget, mert anyum se tudta, milyen betétek vannak, neki akkor már majdnem 10 éve nem volt meg, kivették a méhét. Szóval elég gáz volt a dolog. N24
2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen jött meg, semmit az égvilágon nem éreztem előtte. Hogy mit csináltam? Éppen akkor? Ebéd közben jött rám a pisilhetnék a suliban, kimentem wc-re és frászt kaptam, mert a bugyimban egy barnás paca éktelenkedett. Ledermedtem az ijedtségtől, de mint felvilágosult gyerkőc sejtettem egyből, hogy ez mi lehet. Belefektettem a bugyimba egy papírzsepit, aztán rohantam haza. Aztán délután alig vártam, hogy hazajöjjön anyukám és beszámolhassak róla. Ő segített mindenben ezután.
2010. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 11 éves voltam,előtte 2 évig volt fehérfolyásom és 1-2 héttel előtte nagyon fájt a fejem és " 2 nappal előtte csak a mekiben ettem".Anyának elmondtam,hogy mi történt a suliba,ő meg csak örült (vettünk betétet és ennyi.
2010. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!