Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem vett kenetet a...

Miért nem vett kenetet a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

viszketés, folyás tünetekkel mentem, csak megvizsgált de nem vett kenetet

kaptam CNS kúpot, meg canestennel kenegetni kell

honnan tudja mi a bajom így?


2010. okt. 5. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A tünetekből és a folyás állagából. Gomba.
2010. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt 100%-ra megmondom, hogy nincs olyan ember a földön, aki ránéz egy kenetre és meg tudja mondani, hogy mi a baj, ilyen nincs!!! Akkor bezárhatna az összes labor.

Kenetet kell venni és el kell küldeni tenyésztésre a laborba. Ez biztos. Ott általában megvizsgálják a tisztasági fokot, hogy van-e benne gomba vagy trichamonas.

Sajnos, automatikusan mást nem néznek egy kenetben, pedig sokszor a gomba és a trichamonas mellett lehet más fertőzés is. Ezekre külön kell kérni egyesével a vizsgálatot és nem olcsó. De érdemes.

Kérdező, nagyon sok orvos ilyen felelőtlen és nem foglalkozik ezzel. Egyből rávágják, hogy gomba és kész. Neked meg vissza-visszatér majd a folyásod. Szerintem, válassz egy másik orvost mindenképpen és kérd a teljes kivizsgálást. De legalább a sima kenetet vegyék le, az alap.

2010. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!