Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gomba szaporodásának a...

A gomba szaporodásának a lúgos vagy savas környezet (ph) kedvezőbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vissza - visszatér a hüvelygombám, mondta a nődoki hogy esetleg a szénhidrátot minimalizáljam, illetve a savanyúságok, almaecet jót tesz -

legtöbb oldalon azt olvasom a lúgos környezetben aktívabb, de volt ahol azt olvastam hogy a savas és kicsit megzavarodtam. Csak én napi szinten szoktam inni egy kis higított almaecetet, savanyúságokat is szeretem, nem akarok rontani a helyzeten. Persze ettől függetlenül gyógyszert is használok.


2023. febr. 25. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit eszel vagy iszol. A veséid nagyon szigorúan tartják a véred ph értékét. Arra vannak (többek között).


Szóval lehet hogy másik orvost kéne keresni a vajákos trotty helyett. Vagy más dolgokat átgondolni hogy okosabban, hüvelybarátabban tudj élni.

2023. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te étkezéssel savakat vagy lúgosabb ételeket viszel be, azzal semmilyen hatást nem gyakorolsz a sav-bázis egyensúlyra a szervezetben, ez annál sokkal összetettebb és ahogy #1-es is írta, ez egy szigorúan szabályozott folyamat.
2023. febr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az étkezést én is hallottam, próbáld ki, nem árthatsz vele.

Ha a hüvely ph megváltozik tehát savasból lúgosabb lesz akkor az kedvez a szaporodásuknak.

Lehet akár a fürdő mosakodó vagy mosószerek, a tanga viselés, betétek, törlőkendők, műszálas bugyi és nadrág, túl szoros ruha, hormonális változások, túlzott stressz, pszichés zavarok pl szorongás stb mert ezek is stresszel járnak. Alkohol, dohányzás. Partner baktérium flórája, fogamzasgatlo tabletta, óvszer anyaga, intim mosakodók, betegség, gyakoribb sima vizes mosakodás igénylése stb. Olyan sok tényező van, hátha valamelyik igaz rád és ki tudod iktatni

2023. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!