Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, ha 19 évesen még nem...

Gáz, ha 19 évesen még nem tampont használok, hanem betétet?

Figyelt kérdés
A hozzám hasonló korú ismerőseim mind tampont használnak, sőt a nálam fiatalabbak is. Én azonban még szűz vagyok, párszor megpróbálkoztam a mini tamponnal, de irgalmatlanul fájt... Ezért inkább betétet használok. Gáz ez?
2010. okt. 4. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Már miért lenne gáz?

Ha nincs vele problémád, és megfelelő a "bajodra", akkor használd, még jobban is jársz. A tampon veszélyesebb.

2010. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? A nejem 34 és 3 gyerek után is betétet használ, gond nélkül.
2010. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Senkinek semmi köze hozzá, hogy neked melyik jobb. Én ezt is azt is használok, de úgy pofán verném azokat, akik hőzöngenek nekem, hogy milyen undorító és hogy lehet betétet használni. Csak akkor használok tampont, ha nem vagyok itthon.
2010. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Én most tértem vissza a betétre, rájöttem, hoyg kényelmesebb, és az állandó tamponhazsnálat fogékonyabbá tett a fertőzésekre. Csak

akkor használok tampont, ha olyan a programom, vagy a ruhám.

Mégis, ki tudja, hoyg tampont vagy betétet használsz? É skit érdekel szerinted? Hazudd, hogy tampont!

45 nő

2010. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt használ, ami jól esik, nincs ilyen, hogy égő.
2010. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és senkinek semmi köze hozzá! Ez teljesen magánügy. Mindenki azt használ, ami kényelmes és jó neki.
2010. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szrintem se gáz ,én is azt használok ,és használtam! 27/n,és 2 kislány anyuja:-)
2010. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Felejtsétek már el ezt a gáz/nem gáz dolgot. Mégis kinek van köze ahhoz, hogy te mit használsz? Ha neked a betét jobb, akkor használd. Ez annyira magánjellegű dolog..

19 évesen úgy gondolkodsz, mint egy 13 éves. Inkább ez a gáz, nem az, hogy betétet használsz.

2010. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Te minek irkálsz ide ha csak bunkón tudsz válaszolni?Takarodj!
2010. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Azt használj, ami Neked a legjobb.
2010. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!