Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami nagy baja lehet anyukám...

Valami nagy baja lehet anyukámnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kezdeném az elején. Anya egy ideig titkolta a hónaljában lévő görcsöt/csomót, majd tudomásom lett erről, a görcs nem látszik nagyon mélyen van a bal hónaljában. Voltunk orvosnál is, aki azt mondta, hogy gyullad nyirokcsomó ami diónyi (ezt tapintásra mondta meg). Volt vérvételen anyának és a vérképe jó volt. Kapott antibiotikumot, ami 1 heti adag volt, és el kellett volna tűnnie, de kissebbedett, most is nagy még neki az a csomó de már nem diónyi méretű, mivel végig szedte az egy heti adagot vissza mentünk az orvoshoz. Nos, anya eléggé pánikolós, alig mert beszélni az orvosnál, én pedig nem szólhattam közbe (mert be mentem vele) nem mondta el az orvosnak, hogy kisebbedet a csomója, csak annyit mondott neki, hogy nem múlt el. Folyton voltunk kérni időpontot neki mell UH-ra (még akkor is voltunk kérni, amikor elsőnek volt vele anya orvosnál, mondtuk amikor második alkalommal tértünk vissza az orvohoz, hogy nem kaptunk időpontot, de tovább próbáltuk) de most végül van időpontja. Január 13.-án kísérem mell UH-ra. Szokta kurkumával kenni a bal hónalját, és tejes és kurkumát is iszik. Mindig fogdossa nézegeti hogy kisebbedik-e vagy nem, szóltam rá, hogy ne tegye. Nagyon fél a mell UH-tól , mert ő azt mondja magára, hogy mi van ha valami komolyabb baja van? Sokszor magába is beszéli, hogy lehet nem is fog élni és hasonló mondatokat mondd nekem. A csomója elvileg nyár óta meg van (de igazából szerintem nem is tudja, mivel nagyon feledékeny nem emlékszik dolgokra, nagyon sok dologra tud emlékezni és szerintem erre sem jól emlékezik), én november körül tudtam meg, hogy van neki ez a csomója. Szerintetek valami komoly baja van? Mert ő eléggé ostorozza magát azzal hogy ő rákos, vagy lehet hogy változó korban van. Meg sztorikat is hallott hogy xy rákos volt, meg hogy xy rákos, innen is gondolja magáról, most jelenleg a családomban nem anya ágáról, van 2 rákos, 1 daganatos és egy cukorbeteg. Anya családjáról semmit sem nagyon tudunk, de annyit tudok, hogy anya családja inkább lelki betegségekben szenvedett (anyukámnak nem voltak szülei csak 4 éves koráig). Szerintetek tényleg félnie kéne? Annyira mondja, hogy kezdem el hinni, amiket mondd nekem, hogy rákos vagy hasonló baja van.

2023. jan. 7. 00:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

1. Hány éves anyád, hogy már a memóriája is tropa?

2. Pszichológushoz is kérjetek időpontot szegénynek.

2023. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%

6 hetes tisztító tea kúrát ajánlott Gyuri bácsi a bükki füves ember.


Ebben a 6 hétben egyik nap Egy 2-2,5 decis bögre csalán tea, másik nap legalább 1 bögre diófa levél tea ajánlott. Meg lehet próbálni.


A csalán a vér ereket tisztítja, a diófa levél a nyirokrendszert.


De ha biztosabban akartok lenni nézzétek fel a györgytea.hu oldalra.


Gyuri bácsi lánya Zsuzsanna folytatja apukája hivatását. Sok videó van a you tube csatornán is előadásokról, valamint van Gyuri bácsiról egy rövid film is, ahol lánya Zsuzsanna a 8.generacios gyogyfuvekben ismeretes tudását ajánlott követni.


Jó a gyógynövények és gyógynövényböl készült készítmények nem tudnak 100%-ban segíteni, illetve dunszt kötést is lehet alkalmazni, sok mindent ajánlhatnék, de van email cím a györgytea.hu oldalon ott kérjetek tanácsot mi ajánlott ilyen esetben alkalmazni. Lehet épp az a kicsi hiányzik hogy az a fránya csomó vissza huzodjon. Egyébként minden egyes más problémánál ha van orvosság, meg a gyógynövény használata között 2-3 óra időnek legalább el kell telnie, hogy egymás gyógyhatását ne zavarják.


Gyulladásra szintén ajánlott még Gyuri bácsi kamillás tea keveréke. Ott az a cikk alatt írja azt is mire és mennyit ajánlott.


Persze érthető, hogy nem mindenki hisz benne, kell a hit. Hisz a jó Istenke, azért szórta a füveket e Földünkre ha betegek vagyunk gyogyitsuk magunkat.


De van Maria Treben Egészség Isten patikajabol vagy hasonló könyve illetve több kis füzetei is, ki miben bízik.


Minden országban van valaki híresebb füves, gyógynövényes hiressegek. Tessék utána nézni. Vannak Szerbiában kiadót Ruski doktor újságok, de lehet magyarul is kapható. Valamint meg próbálkozni akupunktúra akupresszúra alkalmazása.ki miben bízik.


Sok szerencsét és kitartást.

2023. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
2 rákos 1 daganatos ??? Az ugyanaz...
2023. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13: Igen tudom de anya így meséli nekem össze vissza azért írtam le így.

#11: Anyukám jelenleg 39 éves, a stressz miatt kiesnek neki dolgok, ugyan is vannak kisebb testvéreim akik az örületbe kergeti őt.

2023. jan. 7. 21:07
 15/21 A kérdező kommentje:
#12 Anya mindig iszik gyógyteákat, dió levélt szintén már egy ideje fogyasztja, sok gyógynövényes teánk van itthon én pedig zöld teát fogyasztok.
2023. jan. 8. 00:47
 16/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Szerintem túl sokat agyaltok ezen. Amíg sem ultrahang, se semmi más nem ad eredményt, addig akármi lehet, de az, hogy folyamatosan csak a rák gondolata foglalkoztat titeket, az sem jó. Mindketten vizsgáljátok állandóan, így mindig mindketten máshogy fogjátok érezni, ennek semmi értelme. Az orvosban meg ha nem bíztok meg, akkor másikhoz kell menni. Inkább arról beszélgessetek, hogy lehet 2 hét múlva csak röhögtök az egészen egy bagatel elváltozás miatt.
2023. jan. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
76%
Nyugodjatok meg. Ez a legfontosabb. És tessék az orvost kérdezni.
2023. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény, kérdező?
2023. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok, minden rendben van vele, csak nem bírja abbahagyni a hülyeségét továbbra sem, néha néha felhozza a nyirokcsomóját, hogy idegesíti hogy nem tűnik el ha nem tűnik el akkor ide oda kell menni közben meg nem is, nem érti meg.
2023. jan. 28. 18:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi van a leleten?
2023. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!