Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt eddig a legalkalmatlan...

Mi volt eddig a legalkalmatlanabb helyzet amiben pukiztatok vagy rátok jött a hasmenés?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Puki: munkahely

Hasmenés: étterem

2022. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Puki:munkahely,hangosan,két ember előtt.

Hasmenés:szórakozóhelyen,ahol rossz volt a wc,ezért át kellett mennem a szomszédos kocsmába.

2022. dec. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer gondoltam, mozogjunk kicsit, kimegyek biciklivel a város szélén lévő Tescoba. Kb. 10 perc, de csoda volt, hogy odaértem bef.sás nélkül. (Forgalmas út, járda, bicikliút kombó vezet oda, házak vannak, semmi búvóhely nem lett volna).
2022. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%

Tesi órán 8.-ban... Nekem a kettő egyszerre volt. Pukiztam egyet, és zutty... A bugyim, a cicanacim, mindenem olyan lett. Nagyon kinevettek, ráadásul a tanár nagyon megalázott, de aztán elfelejtették szerencsére, mert nem volt példanélküli mifelénk az ilyesmi.

18/L

2023. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!