Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért küldött el a laborba?

Miért küldött el a laborba?

Figyelt kérdés

Ma elmentem nődokihoz,alhasi fájdalommal.és rendszertelen menstruációval..megvizsgált..és azt mondta elküld terhességi tesztre a laborba..De azt nem mondta miikor mennyek...hnap is elmehetek laborba?

És honnan fogom tudni hogy terhes vagyok-e a papíron hogy lesz jelezve?

Én és a párom minden együttlétkor védekeztünk..és nagyon odafigyeltünk mindenre..nem értem miért küldött el terhességi tesztre..hisz már 6 hónapja van alhasi fájdalmam...és akkor még nem is volt nemi életem.


2010. szept. 30. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondtad neki ezeket? Hogy 6 hónapja van? Amúgy gondolom, azért küldött el, mert terhességre (szerintem méhen kívülire) gyanakszik. De ha 6 hónapja ez van, akkor emiatt szerintem nem kell aggódnod (mármint a terhesség miatt, amúgy nyilván elég baj, hogy hat hónapja fáj a hasad).

A laboreredményen HCG vagy ß-HCG néven találod. Normál esetben nincsen ilyen hormon a szervezetben, csak terhesség esetén (+ néhány fajta ciszta vagy daganat esetén).

2010. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki mert féltem hogy lefog baszni...

Barátommal is azt beszéltük hogy akkor már meglátszódna a terhesség..lehetséges hogy csak kiakarja zárni a Terhességet?

2010. szept. 30. 21:32
 3/10 A kérdező kommentje:

És akkor holnap reggel mennyek laborba?


,mert azt nem mondta mikor mennyek

2010. szept. 30. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
A vizeletvizsgálatra általában reggeli első vizeletet kérnek, és vérvételre is éhgyomorra kell reggel menni. Nem mindig, de ez az általános. Bármelyik nap mehetsz, de minél előbb, annál jobb. Hamarabb meg vannak az eredmények. Ha nem érted a leletet, és nem akarod megvárni az orvos válaszát, akkor nyugodtan kérdezd meg a laborban aki kiadja a leletet, hogy terhes vagy-e. Simán megmondják.
2010. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors és pontos válaszokat!

sokat segítettetek (:

2010. szept. 30. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon jó választ kaptál. Még annyit tennék hozzá, hogy az orvos előtt semmit nem szabad eltitkolni, ami összefügghet a vizsgálattal. Mert a sírásó már semmit sem fog kérdezni!
2010. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért a síromat nem szabad megásni ;)
2010. szept. 30. 22:05
 8/10 A kérdező kommentje:

megjött az eredmény :D

negatív lett a terhességi teszt:)

2010. okt. 1. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Okés, ez rendben van. És az alhasi fájdalom is elmult? Mert ha nem, akkor más kivizsgálásra kell elmenj. Addig kell menni, amíg meg nem találják az igazi okot. Semmiképp ne hagyd annyiban a dolgot.
2010. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem hagyom ennyibe :)

csütörtökre vissza kell mennem :)

2010. okt. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!