Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kibírhatatlan menstruációs...

Kibírhatatlan menstruációs fájdalommal hova kell fordulni sürgős esetben? Sürgősségi, háziorvos, ügyelet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%

Algoflex vagy algoflex m plusz 2 nospa az ér valamit.Igaza van a 10-esnek hogy ha már jobb ennyitől akkor szó sincs kibírhatatlan fájdalomról.

Az endometriózisos nőknek tényleg komoly fájdalmaik vannak mikor megjön.

2022. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg Flector vagy Xilox, nekem csak ezek hatottak, szülés után már alig fáj, arra néha elég egy Benuron.
2022. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Nospa, Algoflex-M és hasonlók egy kalap túrót sem érnek. Apranaxot írass fel, az tényleg hat, nekem fél szem is elég belőle naponta 2x mert rendesen kiüt.

Amúgy meg cickafark tea mehet már a menzesz előtt 3-4 nappal is, a sok folyadék (nálam) enyhíti a görcsöket. Ha fáj akkor jó meleg takaró alatt kuckózni, melegítő párnával ha van. Nekem a csoki és gyümölcs evés is segít, gondolom a cukor miatt...

Néha annyira rossz hogy felkelni sem bírok, az ájulás kerülget vagy épp négykézláb megyek a fürdőszobáig, teljesen átérzem milyen ha nagyon fáj. A dokik azt mondják semmi bajom, se ciszta se semmi... úgyhogy még vagy 20 évig ez lesz gondolom 🥴

Kitartást neked is, kérdező!

2022. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!