Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti ettől sose féltetek?

Lányok! Ti ettől sose féltetek?

Figyelt kérdés

Tehát elég hülye kérdés,de ti nem féltek attól,hogy a tamponba az a kihúzózsinór elszakad?

Mert én emiatt nem merek tampont használi,pedig már használtam egyszer-kétszer :D


2010. szept. 29. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt mielőtt felhelyezem, megrángatom kicsit a zsinórt. Másrészt ha véletlenül elszakad, akkor sincsen semmi. Ha már rendesen megtelik vérrel, akkor ki lehet "nyomni". Le kell guggolni, és úgy erőlködni, mintha kakilni szeretnél:D
2010. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy előttem írják. Velem már megtörtént, hogy elszakadt a zsinór, meg egyszer úgy tettem fel a tampont, hogy nem csavartam le az aljáról a zsinórt. Úgyhogy én már kétszer is előadtam ezt az előadást.:) Nem nehéz.


Amúgy meg a zsinór bele van fonva a tamponba, csavarosan-körkörösen, úgyhogy baromi nehéz lenne elszakítani :) De ránts rajta egy-kettőt, mielőtt felteszed, ha tart, akkor nem lesz vele semmi, ez hátha megnyugtat.


25/L

2010. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már szakadt el a zsinór, ráadásul O.B. és nem ugyanaz a csomag.

Nem félek, azóta is használok tampont.

2010. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ob nál szakadt el, szerencsére csak ellenőrzéskor. Azóta nem használok ob-t. Am nem kell félni.
2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha bele is szakad , megvárod hogy megteljen majd nyomsz kicsit , felnyúlsz és kiveszed , nem kell félni a saját testedtől , amugy is az ujjaddal nagy kárt nem teszel , ha csak nincs saskörmöd
2010. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elszakadt, 13 év alatt egyszer (pont akkor elfelejtettem megrángatni). Simán kijött. Ha nem telik meg elég gyorsan vérrel, bele kell ülni egy kád vízbe, attól megtelik és kicsúszik.
2010. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem félek tőle.

Minden alkalommal amikor kibontom a tampont meghúzom a zsinórt,hogy elég stabilan van-e rögzítve.

Egyébként lehet érezni amikor cserélem,hogy szinte nem is kell húzni a tampont magától kicsusszan.

Tehát ha elszakadna a zsinór akkor is könnyen kijönne,max. egy picit nyomni kellene.

15/L

2010. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!