Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a nőgyógyásztól, nőgyógyászati vizsgálattól való félelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon beszoktam feszülni és szégyenérzet van bennem hogy ennyire "kitárulkozok". Most lenne egy apró problémám nem komoly de elkellene vele mennem orvoshoz, viszont nem tudom leküzdeni ezt a gátlást. Hogyan tudnám jobban kezelni ezt a helyzetet, vagy a vizsgálatot?

2022. nov. 16. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Úgy, hogy nem mész el. Nekem bevált.
2022. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

11: ja persze.... hadd rohadjon le a p...ja, csak bátorítsd ilyen marhaságokra...


Anyám, szörnyű! :(((((((

2022. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
12 "apró problémám nem komoly " lehet, hogy egy Canesten is megoldaná, ha ilyesmi a baj.
2022. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

13: bakker, mégis miből következtettél arra, hogy gombás fertőzésről van szó?????

Valami ezoterikus távolbalátó vagy?


OMG! :-DDD

2022. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
14 Csak az "apró probléma" nagyságrendjéből gondoltam. Persze, lehet más is.
2022. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Az első vizsgálatok nekem is nehezek voltak. Én attól tartottam csak, hogy fájni fog. Ami egyáltalán nem történt meg.

Nekem szerencsére az sosem jelentett gondot, hogy ez intim dolog, de megértem az aggodalmadat.:)

De, hidd el, semmi fájdalmas nem történik, és nem fog az orvos olyat tenni, amit nem akarsz. Neki teljesen egy páciens vagy és a sok beteg miatt ez neki nem jelent semmit.

Vegyél reggel egy forró fürdőt, menj egy barátnővel, vagy az anyukáddal,és hallgass zenét, a váróban. Ott meg tényleg csak arra gondolj, hogy ez az orvosnak egy munka csak.

Vigyázz magadra és nézesd meg, amit kell.:)

2022. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!