Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Használtok inkontineci...

Lányok! Használtok inkontinecia betétet?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon sok használója van, igaz-e?
2010. szept. 28. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én nem használok

17/L

2010. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tisztaságit használok. Az inkontinencia betét az nem vastagabb mint a tisztasági?
2010. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányok nem használnak ilyet, inkább az idősebbekre jellemző ez a probléma.
2010. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

"ma 16:05"

Ebben tévedsz, hogy inkább az idősebbekre jellemző.


Én 19 éves lány vagyok és egy erősebb felfázás miatt alakult ki. Egy pici becsurrant a bugyimba és ezért egészségügyi betétet használok, annyira nem vészes, hogy inkotinencia betét kelljen. Amúgy ilyen a Tena lady betétje is, csak az tényleg hatalmas, az eü.i betét pedig sokkal diszkrétebb és nem szól be senki érte, mivel mensire minden lány úgy is ilyet használ.

2010. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkontinencia betétet használni nem szégyen. Egy inkontinenciában szenvedő ember is ugyanolyan értékes, mint bármelyik jó szándékú ember a világon. Semmivel sem kevésbé jó!!!
2010. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de fiatalon tartósan belenyugodni ilyen problémába = igénytelenség. Nem a betegség szégyen, hanem az igénytelenség, az viszont nagyon. Az esetek többségében van rá gyógymód és torna. Csak venni kell a fáradtságot és orvoshoz fordulni. Ne csináljunk már úgy, mintha 19 évesen normális lenne a vizelettartási probléma.

A pasik is biztosan értékelik a pelenkás nőket, ugye? Nem tudom, hol éltek...

2010. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen használunk, és nem azért mert hanyagok vagyunk hanem azért mert nincs más választásunk. Én sajnos 24/7 Tena szupert (is) hordok és csak a családom túd róla.
2010. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én még nem használok, de lehet hogy kelleni fog.
2010. szept. 29. 17:32
 9/12 anonim válasza:

énnem használok.

14/L

2010. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem hála az istennek ( le is kopogom,) nincs rá szükségem

16/L

2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!