Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik szülészetet/klinikát...

Melyik szülészetet/klinikát illetve orvost javasolnátok első gyermekét váró nagyon félős kismamának aki a legjobbat szeretné a babának és magának is?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, eleinte úgy gondoltam a lakóhelyemhez legközelebbi magánklinikára mennék, voltam ott vizsgálaton, szimpatikus volt, de még nem teljesen meggyőző, meg hallottam rosszakat is róla. Ha lenne valami tuti tipp szivesen mennék messzebb is, és az anyagi dolgok sem akadály régen gyűjtünk már a gyermekvállalásra.

Nagyon türelmes, kedves és természetesen hozzáértő orvost keresek, mert nagyon félős vagyok, minden orvosi dologtól rettegek, a kórházszagtól ájulás kerülget. Fogorvost is sok sok év volt találnom olyat, aki meg tud nyugtatni, akihez szivesen járok, a legtöbb orvosnak sajnos nincs türelme hozzám, azt meg nem birom ha leordit, inkább bármennyit kifizetek csak kedves legyen. A szüléstől is nagyon félek és nem szeretném negativ élményként megélni, ezért fontos lenne hogy az orvos átsegitsen félelmeimen.

Az intézménnyel szemben alapvető követelmény lenne hogy bababarát legyen, tehát igény szerint szoptathassak és velem lehessen a baba és az apa is, amikor csak akar.

Van valakinek jó tapasztalata, javaslata számomra?

(Kioktatók, lehurrogók kérem kiméljenek)


2010. szept. 28. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben a Klinikán szültem, és mindennel meg voltam elégedve.

Volt fogadott orvosunk is.

Mi azért választottuk azt, mert mégis csak egy oktató korház, vagyis a legmodernebbül berendezett intézmény.

És ha bármi baja lett volna a babánknak, nem kellett volna szállítgatni, hanem ott, helyben a legmagasabb szintű ellátást megkaphatta volna.

2010. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, de én pont olyan vagyok, mint te. Nem is mertem még belevágni a babaprojektbe. 33N
2010. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!