Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelettartási problémára is...

Vizelettartási problémára is használhatok éjszakai intimbetétet?

Figyelt kérdés

Gyakran megesik velem, hogy egy kisebb felfázás után is gondjaim vannak a pisiléssel. Nem tudom úgy szabályozni és gyakra becsurran egy kicsi a bugyimba. Tisztasági betét helyett is használjak egészségügyi betétet?

Nem cikiznek ki miatta?

16/L


2010. szept. 27. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez 16 évesen nem normális.

A helyedben mindenképpen elmennék orvoshoz.

2010. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális dolog ez ilyen fiatalon. Fordulj minél előbb orvoshoz, addig is nyugodtan használj egészségügyi betétet. Nem kell reklámozni, akkor nem cikiznek ki. Különben is aki más egészségügyi problémáján szórakozik az nem normális.
2010. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használd, de a te korodban korai az ilyen probléma. Nem ártana orvoshoz fordulni, de addig is edzheted az izmaidat: mikor pisilni mész, próbáld meg menet közben megállítani a pisit, újra elengedni az izmot, megint visszatartani, ameddig megy. Ezt senki nem látja, viszont hatásos. A záróizmot erősíted, ha rendszeresen tornáztatod, megszűnhet a problémád. Csak ne felejtsd el minden alkalommal gyakorolni. Eleinte nehéz lesz megállítani, de minél többször csinálod, annál könnyebben fog menni. Mint amikor egy csapot zársz el. Ezzel tudod szabályozni majd a vizelet tartását.

Nekem a változó korral kezdődtek a gondok, de most már sikerült elérnem, hogy ne menjen a bugyiba egy csepp sem.

2010. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondom én is, hogy menj orvoshoz, de ami ennél is fontosabb SOHA NE SZÉGYELLD EMIATT MAGAD, MERT TE ERRŐL NEM TEHETSZ ÉS NEM CIKI!!!! Te ugyanolyan értékes ember vagy, mint bármelyik jó szándékú ember a világon, semmivel sem kevésbé jó!!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!!
2010. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvos, mindenképpen. Bocs az OFF-ért: "Kismajom" te hihetetlenül jó ember vagy. Mindenhol látom, hogy normális válaszokat adsz és mindenkit jókívánsággal halmozol el, és férfi létedre érdekel a nők egészsége:)
2010. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ,az éjszakai betét nem arra való. Ki cikizik ? Kinek mutogatod mi van a bugyidba? Erre vannak az inkontinecia betétek kitalálva. El sem tudod képzelni hányan használjuk...
2010. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 19:04-es Válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a kedves szavaid! Sajnos volt, aki ezért kigúnyolt, pedig szerintem, azokat lehetne gúnyolni, akik bunkók a Kérdezőkkel. Neked is kívánok minden elképzelhető szépet és jót, egész életedre!!!
2010. szept. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!