Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve abbahagytam a fog....

1 éve abbahagytam a fog. Gátlót, azóta nem jött meg magától. Elmentünk meddőségi kivizsgálásra, a páromnál minden ok. Akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Én voltam a 3.napi vérvételen,még megyek a 21.napon is.Voltam átjárhatósági vizsgálaton is,ott mindent rendben találtak.Szerintetek mi lehet a baj?Gyógyszeres kezelés lesz?A vérvételekből mit vizsgálnak,mi derülhet ki azokból?
2010. szept. 27. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem jött meg, nincs peteérésed. Gondolom, hormonális okból.
2010. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jön meg, miért is lenne a párodnak baja? Na mindegy... mielőtt elkezdted a fogamzásgátlót, azelőtt rendben volt a ciklusod? Hány évid szedted?
2010. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs peteérésed. Vagy nem állt helyre a gyógyszer után magától, vagy már előtte sem volt rendesen. Gyógyszerszedés előtt szabályos ciklusod volt? A vérvételből kiderül, hogy érlel-e petét a szervezeted és van-e tüszőrepedés. Emellett az is, hogy a többi hormonod (pl. tesztoszteron, pajzsmirigy) rendben van-e, ezek is okozhatnak vérzésproblémát.


Gyógyszerrel lehet előidézni peteérést, tüszőrepedést is, ha magától nem megy a szervezetednek.


26/N

2010. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 évig szedtem a gyógyszert.Előtte rendszeres volt a ciklusom.
2010. szept. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!