Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős, a fehérfolyásom,...

Nagyon erős, a fehérfolyásom, és ráadásul zöldes és kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés

Nem fekszem össze mindenkivel, és óvszert mindig használok, nemtudom mitől lehet ez... Gyógyszer vagy kenőcs segít ezen?

ha IGEN írna valaki nekem pár gyógyszer vagy kenőcs nevét?!

Még nem voltam nőgyógyásznál, tudom, hogy jobblenne ha oda mennék ezzel a problémámmal, de inkább elösször megpróbálom ezt a gyógyszeres/kenőcsös, dolgot és ha semmi sem jobb ráveszem magam és elmegyek egy nőgyógyászhoz!

csak most légyszi abban segítsetek, hogy pár gyógyszer nevet leírtok nekem, és ha tudtok olyan gyógyszert amit lehet külföldön is kapni, az még jobb lenne mert én most éppen Kanadában vagyok!

előre is köszönöm a segítséget!


2010. szept. 27. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már büdös és zöldes a folyásod, akkor nem szabad otthon kísérletezgetni a kezeléssel. Honnan tudod otthon eldönteni, hogy milyen fertőzésed van és arra milyen gyógyszert kell használnod? Tudom, nem ezt a tanácsot kérted, de hidd el, ilyen helyzetben a legjobb tanács, hogy azonnal menj nőgyógyászhoz! Kanadában is van nőgyógyász, ha ott vagy, nyilván a nyelv sem okoz sem problémát, ha tartósan kint vagy és van biztosításod, az fedezi, ha csak átmenetileg, pl.turistaként vagy kint, akkor 1-2 itthoni magánorvosi vizit díjába kerül a vizsgálat és itthon a BBP biztosításod lehet, hogy visszatéríti (csak nézd meg a bizt. feltételeket).
2010. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben ! köszi a véleményed, akkor felkeresek egy nőgyógyászt! De ilyenkor mit csinálnak? 17 éves vagyok, és sosem kellett még nőgyógyászhoz mennem.. :S
2010. szept. 27. 06:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, bizony le kell vetkőzni, és mintát vesznek egy fülpiszkáló szerűséggel. Azt elemzik, és megmondják, mi kell rá.
2010. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ugye nem fáj? Mármint, szóval semmi vérvétel, vagy ugy oda nem adnak injekciót?
2010. szept. 27. 07:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor ilyen problemaid vannak, es azok eleg kellemetlenek,

mivel meg szagos is, tehat egy fertozesrol lehet szo, es ezt nem jo elhanyagolni.


Ne felj, arra gondolj ilyenkor, hogy ezutan mar panaszmentes leszel!

2010. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Derékon alul levetkőzöl, felfekszel a vizsgálór és szétteszed a lábad. Ha első ránézésre és az elmondott panaszaid alapján nem egyértelmű számára, hogy milyen fertőzésed van, akkor benyúl egy hosszú pálcikával és mintát vesz a folyásodból. Ehhez előbb egy fém hüvelytágítót tesz be, amit szétnyit, mert így jobban belát. Ez kicsit kellemetlen, de ha lazítasz, nem fáj. Két-három nap alatt megvan az eredmény.

Mindenképpen menj orvoshoz, az ilyet nem jó halogatni. Gondolj arra, hogy ő naponta 30-40 nőt lát alulnézetből, abszolút nem hozza már lázba, hogy te milyen vagy, csak aproblémádra figyel :=). Nincs mit szégyelned, fertőzést akárhonnan, százféleképpen összeszedhettél.

(első hsz. vagyok megint)

2010. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bakteriális fertőzésed van, ha tényleg zöldes, akkor trichomonas fertőzés és nincs rá vény nélkül kapható szer, a doki nem fog megenni és illene is elmenj, ha szexuális életet élsz...sőt rákszűrés is kellene...ja és tablettát és hüvelykúpot fogsz rá kapni
2010. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!