Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy egy 40 éves nő...

Létezik hogy egy 40 éves nő pelenkázza magát?

Figyelt kérdés
Egy koleganőm tegnap legugult és bocsi azért oda nézek mint férfi ha valami fehérnemü a koleganőimen kivillan, de meg merek esküdni hogy ő a harisnyája alatt valami pelenkát hordott , csak a harisnyáján keresztül láttam de mégis csak az volt. Létezik ilyen?
2010. szept. 26. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak szárnyas betét volt??
2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Lehet, hogy van valami baja, pl vizelettartási problémái vannak és ezért hord pelenkát. Húgyhólyag záróizom gyengeség következtében lép fel olyan esetekben, amikor a beteg tüsszent, köhög vagy nevet ... De ez csak egy példa a sok közül.
2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos igen. Számos betegségnek lehet a következménye a széklet vagy vizelettartási probléma. A hölgy érdekében erről ne beszélj senkinek a munkahelyeden, mert szerintem Neki már így is elég kellemetlen lehet, hogy pelenkát kell viselnie, de gondolom nagy szüksége van a pénzre, ezért dolgozik. De gondolom, ah kiderülne a munkahelyén, akkor a magyar emberek többségét ismerve megkezdődnének a cikizések, ugratások, amit hosszú távon nem tudna elviselni és gondolom felmondana, amivel esetleg lehetetlen helyzetbe sodorhatod. Maradjon ez a Te titkod, hiszen Te sem tudhatod, hogy még mit hoz Neked a sors, még Te is járhatsz hasonlóképpen.
2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem szárnyas betét volt hát az nem ér derékig.Természetesen nem fogom publikálni amit láttam, nem is rám tartozik, mégis vegyes érzelmeket vált ki belőlem , nem tudom hogy viszonyuljok az egészhez...
2010. szept. 26. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy vele, mint máskor!

Hidd el, neki mennyire ciki lehet :S :(

Ezek után is fogsz leskelődni...?:DD Ki tudja mik derülnének ki! :D

2010. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mint aki nem tud az egészről. Ez az Ő magánügye. Ki tudja milyen műtéteken van túl és milyen betegségtől szenved. Neki is elég kellemetlen, de valószínűleg nincs más választása, ha nem akar éhen halni.
2010. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18.21 nem szoktam leskelődni, az leskelődés ha valakire a munkahelyemen ránézek? Mit csináljak szerinted?
2010. szept. 26. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!