Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynett fogamzásgátló...

Lindynett fogamzásgátló mellett volt hogy nem jött meg a vérzés?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem eddig mindig megjott. Igaz egyik hónapban pentek este masik hónapban szombat reggel.

Szerdan hagytam abba a gyogyszerr es a 24. napra tehát mára kellett volna megjönnie. Elmúlt hetekben nem éltem szexuális életet. De egy hete beteg vagyok, és elég sresszes.Lehetnek ezek a kiváltó okok? 2 hete voltam nogyogyasznal a doki mindent rendben talalt azt mondta a petefeszkeimben vannak eretlen tuszok es hogy a mehnyalkaharytam nagyon vekony tehat a gyogyszer megtette hatasat.

Ha a kis tuszoket latta, akkor ha lett volna valami a méhemben azt is eszre vette volna. Feszul a mellem ami nalam minden “mensi”elott megvan. Meg fel vagy puffadva ami szinten. Meg van 5 napja hogy a maival egyutt hogy megjojjon


2022. szept. 24. 08:03
 1/2 Metionin ***** válasza:
Szerintem megjön majd a szünetben, ne aggódj. A betegség és ha szedsz rá gyógyszert, az is okozhatta. Én 13 éve szedem a Lindynettet de sosem volt gondom vele, mindig megjött a szünetben.
2022. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megjött szombaton reggel ahogy kiírtam ezt rá egy fél órára
2022. szept. 26. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!