Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gáz ha 2 éve júniusba...

Nagyon gáz ha 2 éve júniusba voltam rákszűrésen? Egyszerűen nem jutottam el. Most megyek 2 hét múlva.

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Gáznak, akkor gáz, ha van valami eltérés, amit egy évvel ezelött is felfedezhettek volna.

Nem véletlenül kell évente járni, sőt akinél már találtak bizonyos elváltozásokat javasolják, hogy fél évente menjen.

Tudod ez kb. annyira komoly dolog, hogy kolleganőm (28), elment rákszűrésre, negatív lett, minden oké volt, majd 3 hónap alatt egy csecsemő fejnyi rosszindulatú daganat fejlődött ki benne........Persze ez nem mindennapi eset, de nem szabad úgy gondolni, hogy "jajjj velem úgysem lesz semmi ilyen".

2010. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Még mindig megoszlanak a vélemények, van olyan nőgyógyász, aki szerint elég 2-3 évente, mások szerint fontos évente rákszűrésre menni. Valahol a két vélemény között lehet az igazság, de azért én pl. évente járok.
2010. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
én meg még sose voltam
2010. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, de saját egészséged érdekében javasolt évente.
2010. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha ki alakult valami, akkor ilyenkor még gyógyszerrel kezelhető, de menj el mindeképpen!
2010. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy és nem cserélgeted 5 percenként a pasikat, állítólag nem is szükséges évente.
2010. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énis csak egyszer voltam,bár én csak 19 vagyok. de szerintem nem gáz.
2010. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!