Csoki zabálás és állandó éhség menstruáció előtt és alatt?
Figyelt kérdés
Kinek mi vált be PMS-re? Nem akarom mindig felzabálni a hűtőt, de képtelen vagyok ellenállni...2022. aug. 26. 14:30
1/4 anonim 



válasza:





Egyél, pár nap túlevés nem számít.
2/4 anonim 



válasza:





Oh ez nekem is van. Nem mindig volt ilyen de kb 2 éve kezdődött. Nem fogsz elhîzni tőle vagy ilyesmi, csak a folytonos éhség bosszantó.
3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem pár nap és igenis számít, mivel igényes vagyok a külsőmre és ha nem puffadnék és vagy híznék akkor nem írtam volna ki kérdésnek... Nem akarom hogy minden hónapom ilyen cukoréhségről szóljon, régebben nem volt ilyen problémám.
2022. aug. 26. 15:21
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!