Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mit tesztek ha...

Lányok ti mit tesztek ha utcán kell pisilnetek?

Figyelt kérdés
nektek nem olyan egyszerű mint nekünk hogy oldjátok meg?

2022. aug. 25. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
pisálok a kukába
2022. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

A helyzettől függ. Ha nincs semmi a közelben, akkor nyilván visszatartom, ameddig bírom. Ha van bolt/pláza a közelben, akkor beszaladok, mert azért mégis csak jobb megszabadulni a cucctól. Ha pedig erdőben vagyok/már nem bírom sokáig, akkor marad a bokor, de az sem egy nagy cucc, szoknya fel, bugyi le, és kész is. Nem csinálok ebből nagy ügyet.


16/L, privátokra nem válaszolok.

2022. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

én a szoknyámat sem emelem meg. látod ezért nem viselek bugyit.

legyen buszon, metróban akárhol. csak egy enyhe terpesz és pppssss.

felveszem a póker arcomat és otthagyom a jó nagy húgyfoltot a többi utastársaimnak. azaz hogy nem is utastársaim mert eleve csak bliccelek, hát még panaszkodok ha mocskos a busz belseje. esetleg azért figyelek nehogy belelépjek a friss húgyfojtocskámba. után a stárbáxba' megtrécselem a többi barinőmmel hogy mit csináltam miközben konokul vigyorgok.

majd a párnázott zöld fotelt is összeszottyasztom mielőtt távozok. egyszer lehet kipróbálom milyen az ha egy komplett nagy hurkát bombázok ki alul, persze egybe az egészet hogy jó nagy legyen ami aztán csak úgy guru-guru-gurul a pisában menetiránnyal ellenkező vektorban.

2022. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
13-adik vagyok, lemaradt hogy 62/(vén)Leányzó
2022. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

13-14

Köszi ezért. :) Remélem, most TÉNYLEG nagyon örül valaki. :)


10-es voltam

2022. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pisilocso 😂 nagyon sokszor pisiltem mar extrem helyeken
2022. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!