Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis szeméremajkak fájása...

Kis szeméremajkak fájása lehet erőteljes szexuális aktustól?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy igen erőteljes aktusom párommal, és már akkor is éreztem a szeméremajkaimon, illetve a gáton, hogy fáj. Azóta ez nem múlt el, nem piros, nem viszket, nem duzzadt, fertőzésnek nincs jele. Lehet az aktustól magától fáj? Rossz póz, illetve nem elég nedves felület dörzsölődése (tény, hogy nem voltam elég nedves)?
2010. szept. 21. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
a fertőzés sokkal valószínűbb, irány a doki...és javaslom, hogy urológiára is menj el, ne csak nőgyógyászhoz
2010. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
urológiára minek?
2010. szept. 21. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Na most, ha nem voltál elég nedves, azaz síkos, akkor jó lehet a tipped (erőteljes szex az ok).


Egyszerű eldönteni, mi áll a háttérben. Ha napról napra csökken az érzékenység, akkor az első, ha nem változik, vagy még inkább fokozódik, akkor fetőzés (és irány az orvos).

2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is fertőzés, ha nem az lenne, pár órán belül el kellett volna múlnia
2010. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13:34 Volt már kidörzsölt a bőröd? Ha igen, akkor szorozd be 2-vel és megkapod, mennyire fájhat a szeméremtest. És nem múlik az olyan könnyen, hogy pár óra múlva ne érezné!


Habár a kérdező már biztos tudja azóta a választ.

2010. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azóta szerencsére nagyjából elmúlt, de mindenképpen enyhült a fájdalom. A válaszokat azért csak köszönöm! :)
2010. szept. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!