Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesti endokrinológust...

Budapesti endokrinológust keresek, aki nem fogamzásgátló felírásával akarja elfedni a PCO-t?

Figyelt kérdés

Abba szeretném hagyni a fogamzásgátlót, amit már 15 éves korom óta, 6 éve szedek. Nem babatervezés céljából. Ehhez keresek endokrinológust.

Dr. Halászlaki Csabához van már időpontom, ha van róla vélemény, azt is szívesen fogadom, de ha mást ajánlotok, azt is. :)



2022. máj. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos én is keresem, azt tudom mondani, hogy én kit nem ajánlok: koppány viktória, ő teljesen bele volt b*zulva a gyógyszerbe, hiába mondtam neki, hogy én nem szeretnék szedni
2022. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a legnagyobb nevek a szakmában is azt javasolják. Nem tudom, hogy létezik-e más alternatíva
2022. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én skurdenka beatrixhoz jártam hónapokig, ő pl ellene van és amúgy imádtam azt a nőt, viszont egyáltalán nem haladtunk egyről a kettőre. Az utána lévő orvos meg még el is hordta minden szarnak a módszerét... Na szóval nem egyszerű
2022. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

orvosok sajnos ilyenek, érdemes hormontanácsadóhoz menni, ők próbálnak természetes módon segíteni, és nem csak a tüneteket. hormonpotn nevű insta oldalt ajánlom, nem tudom rendel e.

[link]

2022. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen: az egyik legyint a bajodra, hogy minden tökéletes. A másik komolyan vesz, de túlgyógyszerez. A harmadik a természetes módszerekkel nem ér semmit. Tényleg nehéz. A végén lehet, hogy te magad is arra jutsz, hogy akkor legyen fogamzásgátló...

Végig kell járni több lehetőséget

2022. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jártam Halászlaki Csaba doktor úrnál. Nem volt elégedett a több évvel ezelőtti diagnózissal, miszerint PCOS-em van, ezért újra akar diagnosztizálni, amihez abba kell hagyjam a fogamzásgátlót, legalább két hónapig, amíg megnézi, tabletta nélkül milyenek az értékeim. Ennek én nagyon örülök, alaposnak tünik a doki. A modora kissé bunkó, de abszolút megéri szerintem, egy egész órát foglalkozott velem, és nem magánrendelésen voltam.

Ami új volt nekem, hogy nem látja értelmét a terheléses cukormérésnek.

Szóval ajánlom őt mindenkinek!

2022. júl. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!