Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik része fáj a ciklusotoknak?

Melyik része fáj a ciklusotoknak?

Figyelt kérdés

Nekem pl a menstruációnál a peteérés sokkal rosszabb, nagyon fáj...

Ez másnál is van így? Ez normális??



2022. máj. 12. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az első 2-3 nap, de sajnos nekem olyan 7-8 napig tart és a végén is szoktam rosszul lenni+a PMS is gyakran kínoz. De változó, hogy mikor mennyire, néha nagyon szenvedek, néha könnyebben vészelem át, de azért mindig erőtlennek érzem magam ilyenkor.
2022. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tegnap tüszőrepedésem volt, arra éredtem fel, hogy jobb oldalt mintha megpusztulnék a görcstől. Állítólag kifolyhat a folyadék a hasüregbe, ami erős fajdalmat okozhat, de nem oda szokott távozni. Nálam, ha a petevezetékbe folyik a hólyag tartalma, akkor jó nagy adag vizes folyás formájában távozik. Ritka kellemetlen tud lenni az is, amikor ülve elázok... néha vérezhet is. Nekem tegnap volt vérzésem, de csak egy WC vizitnél pisiléskor láttam. Azóta sem láttam benne semmi furát. A fájdalom is javul. A bal petefeszkem nem szokott fajni. A jobb oldalon biológiai okai vannak az erősebb fájdalomnak, hiszen ott található egy nyirokszervünk, a féregnyúlvány, vagy vakbél.
2022. júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12es nekem is jobb oldalon fáj a legjobban.
2022. júl. 30. 09:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező ma már nem faj szerencsére! ^^
2022. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!