Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajak műtét! Kinek mennyire...

Kisajak műtét! Kinek mennyire gyorsan gyógyult?

Figyelt kérdés
májusban volt egy kisajak műtétem ,és midnehol azt olvastam ,hogy alig fáj,rá 2 -3 hétre esnek ki a varratok és ,hogy egy max 2 hónap volta a teljes gyógyulás.De nekem nagyon fájt ,egy hónapig fájt a járás és az ülés.És elég lassan gyógyul.Ezt a műtétet el lehet rontani?Vagy lehet csak a szervezetem ,gyógyul lassan? Dr. Atalay Katalinnál csináltattam. 16/L
2010. szept. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenkénél más ( rövidebb, hosszabb) a műtét utáni gyógyulási folyamat. Szóval ne aggódj! Egyébként elmondanád, hogy miért volt szükséged a műtétre? Mert én is szeretnék egy ilyen műtétet, de én csupán eszétikai okok miatt. 1 hónap múlva 18 leszek, és akkor szeretnék elmenni orvoshoz. Ezért kérdezlek, hogy te valamiféle betegség miatt voltál rászorulva az operációra, vagy te is csak plasztikáztattál. Köszönöm!
2010. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!


Engem nagyon zavart.ez volt a fő ok.a nőgyógyászom ,nem is akarta engedni ,mivel teljesen normális méretű volt ,és semmi egészségügyi zavart nem okozott.(vannak ,aki ülni nem tudnak ..fürdőruhát viselni,stb)Viszont ha megcsináltatod ,figyelj ,hogy semmiképp ,ne felszívódós varratot kérj ..mivel ezt rontották el nekem is(4 hónaposak a sebeim ,még mindig fáj néha ..és elégcsúnyácska még) Készülj ,fel ,hogy fájni fog,nyilván a tűrőképességedtől függően.És mindenképp plasztikai sebésznél csináltasd,nekem 120 körül volt ,a nőgyógyászomnál ,de úgy néz ki ,meg kell még egyszer csináltatni ,mivel elrontotta.A plasztikai sebészek gyakorlottabbak és ugye ez a szakmájuk.Ha zavar és szeretnél te is műtétet.Ne ár alapján válassz.Inkább nézz utána sok helyen.Szerintem megéri,illetve remélem ,hogy megfogja érni a fájdalmat ,ha egyszer szépen meggyógyul.

2010. szept. 18. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok férfi szereti a nagyobb kisajkakat. Szerintem nincs értelme hozzányúlni, ha nem okoz problémát. Amennyiben az önmegfeleléssel vannak gondok, érdemes felkeresni egy pszichológust.


végzős orvostanhallgató

2010. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban csinálták, TB támogatással, nőgyógyász orvos. Nem plasztikai, nem több százezerért. Tökéletesen sikerült a műtét, április elején már teljesen rendben voltam. Műtét után 10 nappal már kijöttek a varratok (felszívódó varratok voltak) és rá egy hónappal már tökéletesen jól voltam. Szerintem, ha hónapokig tart a gyógyulás, az nem normális.
2012. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!