Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek aggódni. Mit csináljak?

Kezdek aggódni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az van h tegnap elkezdett fájni a bal mellem, egy helyen.megtapogattam , és ott kemény volt.a másik teljesen más tapintású. olyan érzés mintha valaki beleütött volna.és ott akol kemény, piros is.15 éves vagyok úgyh még lehet h nő a mellem, de ez eddig még soha nem fájt.

menjek orvoshoz?mert ha nem muszáj akkor nem akarok.kórosan viszolygok attól hoy hozzámérjen valami 50 es, kopaszodó,tata.

anyának nem mondtam még el, mert ő azonnal elhurcolt volna dokihoz, miközben lehet h semmi komoly.

lszi segítsetek.

a nagyon vicces poénkodók, akik szeretnek más baján röhögni, legyenek kedvesek és mellőzzék a hozzászólásaikat!!!


2010. szept. 16. 15:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szerintem semmi komoly csak kamaszpanasz..

de nem tudok ilyenről, nem akarlak mellrákkal ilyesztgetni

esetleg valamire alergiás vagy, tusfürdő vagy valami amitől piros is és érzékeny is.. de csak tipp..

2010. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, a tüszőrepedéskor vagy a mensi előtt megduzzadhatnak a mellben lévő mirigyek, az okozza. Mikor először volt ilyen, frászt kaptam, hogy daganat van a mellemben. Várd meg a menstruációdat, és ha addigra sem múlik el, elég akkor megmutatnod dokinak. Nekem tökéletesen elmúlt, mire megjött.
2010. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

jó de akkor miért kemény ? tényleg olyan mintha valami csomót tapintottam volna ki. de egyik napról a másikra? és ilyen nagy?

am tudomásom szerint nem vok allergiás semmire, de nem is használta új tusfürdőt vagy ilyesmit

2010. szept. 16. 15:21
 4/22 A kérdező kommentje:

15:19


neked is fájt?

2010. szept. 16. 15:22
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Online doktor vagyok, talán tudok segíteni a bajodon, csak egy kép kell, és megmondom hogy mi a gond.
2010. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen, és érintésre kimondottan érzékeny volt. Már csak ezért is biztos lehetsz benne, hogy nincs baj, a rosszindulatú daganatok egyáltalán nem fájnak, és nem is érzékenyek.
2010. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

Bnömnek is volt ilyen:D ugyanattol amit az elöző válaszoló írt.Ne aggodj ha nem mulik el mond el anyudnak ^^

remélem nem lesz semmi bajod =)

2010. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

15:24

Online kéjenc vagy te, nem doki! :D Ránézésre legfeljebb bőrproblémákat lehet diagnosztizálni, a mell belsejében lévő duzzanatokat nem. Szívesen bámulnád a kislány cicijét, mi? :D

2010. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Na jó, bevallom, nem vagyok orvos csak annak készülök.


16/f

2010. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket. azért írhattok még.


kedves Björg , rohadt vicces vagy.kacag a májam

2010. szept. 16. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!