Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha nyálkásszerű...

Normális, ha nyálkásszerű folyásom van?

Figyelt kérdés
Hajlamos vgyok a hüvelygombára, már nem tudom lassan hogy mi a normális, nekem amugy is erősebb a folyásom, lehet hogy a fog.gátló miatt. Szerintetek ez is normális,mert nem viszket, nem piros?
2008. dec. 18. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi gond vele, és nem viszket, nincs kellemetlen szaga, akkor sztem nem kell aggódni.
2008. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is hasonló tünetem van mint neked, de én enm szedek fogamzásgátlót.. csak gondoltam leirom ha megnyugtat valanmennire..:)
2008. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -Pimpike- ***** válasza:
Én sokáig szedtem fog.gátlót(8 évig)és nagyon gyakran volt gombás fertőzésem majd abbahagytam amikor babát szerettünk volna két évig nem is volt semmi bajom.Újból elkezdtem szedi a bogyót és ismét minden kezdődött előröl. Egy évig szedtem, aztán abbahagytam és egy éve nem volt gombám.
2008. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!