Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy terhes lehetek a leírottak alapján ?(Többi lent)

Figyelt kérdés
Mensim 6napja késik. Óvszerrel védekezünk a párommal, ki is veszi belőlem mikor érzi, h elmegy. Hibát nem találtunk rajta, mindig ellenőrizzük. Legutoljára március 24.-én voltunk együtt 2x, de előtte voltunk hamarabb is többször is. Néha érzem, hogy kell menni gyakrabban pisilni, de lehet, hogy fel is fáztam, mert gyakran tüsszögök mostanában.. A menstruációm eléggé rendszertelenül jár az utóbbi időben. Mikor csinálhatok tesztet? Babát még nem szeretnék, mert fiatalok vagyok, ezért eléggé rettegek is.20/L

2022. ápr. 1. 09:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A biztonság kedvéért. Már megjött szerencsére
2022. ápr. 3. 17:00
 12/17 anonim ***** válasza:

11

Ezzel csak elrontjátok a szexet...

2022. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekünk igyis élvezetes
2022. ápr. 3. 19:47
 14/17 anonim ***** válasza:

13

Te tudod.

Csak egy jó tanács.. egész addig amíg a pasi nem talál olyat akivel nem kell így bohóckodni (értelmetlenül ráadásul)

2022. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 magadból indulsz ki? A saját szar élményedet nem kell rávetíteni senkire.
2022. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

15

Nem. Semmi ilyen élményem nincs.

Használtam én is gumit, de nem vetettem ki a végén, pont ez a gumi lényege.

Aztán szedtem fogamzásgátlót, nyilván ott sem vetettem ki, ezért szedtem gyógyszert

Meg lehet ölni a szexet, a vágyat ilyen túlaggódással, engem nem zavar végülis.

2022. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én a biztonság kedvéért kifogom vetettni mindig, és minket ez semmiben sem hátráltatt. Sőt a barátom magától mondta, h inkább kiveszi,h nyugodtabbak legyünk
2022. ápr. 4. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!