Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy terhes lehetek a leírottak alapján ?(Többi lent)

Figyelt kérdés
Mensim 6napja késik. Óvszerrel védekezünk a párommal, ki is veszi belőlem mikor érzi, h elmegy. Hibát nem találtunk rajta, mindig ellenőrizzük. Legutoljára március 24.-én voltunk együtt 2x, de előtte voltunk hamarabb is többször is. Néha érzem, hogy kell menni gyakrabban pisilni, de lehet, hogy fel is fáztam, mert gyakran tüsszögök mostanában.. A menstruációm eléggé rendszertelenül jár az utóbbi időben. Mikor csinálhatok tesztet? Babát még nem szeretnék, mert fiatalok vagyok, ezért eléggé rettegek is.20/L

2022. ápr. 1. 09:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
55%
Elég valószínűtlen, hogy terhes vagy, főleg ha mostanában amúgy is rendszertelen a menstruációd. Az enyémet pl. az oltás zavarta meg. De mindenképp csinálj tesztet, mostanra már kimutatná, ha terhes lennél.
2022. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Így szinte nincs esély rá.

Ha rendszertelen a menstruációd, akkor még nem is biztos, hogy késik. Ilyenkor az utolsó 12 hónap leghosszabb ciklusát kell alapul venni, és ahhoz mérten számolni a késést. Akkor lesz érdemes egy terhességi tesztet is megcsinálni utasítás szerint, hogy megnyugtasd magad.

A stressz miatt ugyanis csak még inkább késni fog.

2022. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, próbálom magam nyugtatni, de az ilyen helyzetben már mindjárt a legrosszabbra gondolok. ☹️ Oltást még tavaly kaptam, nem tudom, hogy az mennyire befolyásol. Tesztet jövőhéten tudok elmenni venni,mert nem olyan helyen lakok, ahol nem tudom mindjárt szerezni, addig várok, hátha megjön
2022. ápr. 1. 10:26
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A legkisebb falusi gyógyszertárban is van terhességi teszt... Illetve online is lehet rendelni...
2022. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt még gyógyszertár se nincs..
2022. ápr. 1. 10:40
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Már rég csinálhattál volna tesztet de biztos hogy nem vagy terhes.
2022. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2 hetet kell várni nekem úgy ajánlották, azért nem csináltam még idáig.
2022. ápr. 1. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
De 6 napja késik a menstruációd!
2022. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszi!
2022. ápr. 1. 13:21
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
De minek veszi ki ha van rajta gumi?
2022. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!